Yürekten Armağanlar

Yürekten Armağanlar

(Yaşamın Belirleyici Anlarını Kutsayan Öyküler)
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

" Bettie B.Youngs, başkalarına yardım etme fırsatlarını bir kez daha gözler ve bunlara kulak verirsek günlük hayatlarımızda küçük mucizelerin olabileceğini ve olduğunu gösteriyor. Bu kitabın konusu bu: Etrafımızdaki, çağdaş dünyanın "iyi insanlarını" son derece güzel bir biçimde gözler önüne seriyor. "
-Dr. Stephen Covey
Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabının yazarı.


" Tavuk Suyuna Çorba kitaplarının editörü ve derleyicisi olarak, her yıl binlerce öykü okuyorum. Bettie' nin öyküleri her zaman en iyileridir. Beni okuduğum her şeyden çok etkiler. Şimdi yüreklerimizi açan ve insan olmamızın kutsallığını hatırlatan öykülerden oluşan harika bir koleksiyon daha sunuyor. Bir kez daha, sevgi dolu insanların olduğu bir dünyada insan olmanın ne kadar harika olduğunu hatırladım."
Jack Canfield
Tavuk Suyuna Çorba dizisi yazarı ve editörü
Yürekten Armağanlar


Hepimizin insan olarak potansiyelimizi farkettiğimiz anlar yaşarız: İşimizi şefkatle çok daha iyi yaptığımız zamanlar. Yürekten Armağanlar' da Bettie B. Youngs ideal 27 öykü ile, hayatımıza yeni bir anlam kazandıran olayların kendisini değil, bu olayları nasıl ele almayı seçtiğmizi gösteriyor. Genellikle " tanımlayıcı anlarda" belirgin şekilde yaşanan bu gerçek hayat dersleri, özel, değerli ve kendi içinde büyük bir enerjiye sahip....


Young'ın çok okunan Yüreğin Değerleri kitabının kardeşi olan bu kitabın mesajı için daha iyi bir zamanlama olamazdı. Sosyal değişimin hızla yaşandığı çağımızda Youngs'ın esin verici öyküleri evinizde, işyerinizde, mahallenizde, hatta global düzeyde yüreğimizin içinde yaşayacak olumlu değişiklikler için elimizde olan araçları hatırlatıyor. Sunduğu sevgi dolu örneklerle sizlere daha hoşgörülü olmaya, kabullenmeye , nezakete, affediciliğe ve inceliğe giden yolu gösteriyor.


Bettie B. Youngs, Del Mar Kaliforniya'da yaşayan uluslararası bir eğitimci, yaz ar ve danışmandır. Kişisel ve mesleki gelişim alanında güvenilen bir otoritedir. Daha önceki yıllarda Yılın Öğretim Üyesi seçilmiş ve üniversitede profesörlük yapmıştır. Youngs 29 dile çevrilen 15 kitabın yazarıdır ve kaset halinde yayımlanan programları vardır.


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.