Yürüyen Kentler 4. Kitap - Karanlık Düzlük
% 25indirim

Yürüyen Kentler 4. Kitap - Karanlık Düzlük

  • 20,00 TL15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yirmi yıl sonra, savaş gerçekten sona mı eriyor? Yaraları sarmak mı daha zor olacak, aile içi ihanetin acısını unutmak mı? Peki ya geçmiş, o ne kadar geride kaldı?

Philip Revee‘nin steampunk dörtlemesinde macera sona eriyor. Savaşın sonuna yaklaşırken, yıllar süren mücadele ve ihanetin acısından bitap kahramanlar huzur arayışında. Yine de geçmişin kötü bir sürprizi var. Son bir düşman daha kaldı. Bu, insanlık adına verilecek son bir savaş daha mı demek?

“Theo düşe kalka telsize doğru gitti ve sallanan mikrofonu yakaladı. Hâlâ çalışıp çalışmadığını bilmiyordu, ama yine de mikrofona bağırdı; bitkinlik, korku ve kan kaybına yenik düşene kadar bağırdı. Kayarak güverteye düştüğü sırada son duyduğu şey, yardımın yolda olduğunu söyleyen seslerdi. Hisardan ikiz dumanlar yükseliyordu. Onların hemen üstünde, yusufçuklar kadar mavi Zagwa Hava Kolordusu, altın gökyüzüne yükseliyordu.”

Kalpler kırık, ittifaklar paramparça… Karanlığa ve sessizliğe gömüldüğü düşünülen topraklardaki hareket dikkat çekiyor. Yakın tarihin tozları, yeniden doğuşun küllerine mi dönüşüyor? Yeni bir yaşam umuduyla omuz omuza verenler, dünyanın tek kurtuluşunun “insansızlaşmak” olduğu düşüncesi karşısında nereye kadar direnebilir? Büyük acılar çekmiş bir dünyanın pamuk ipliğine bağlı dengesi korunabilir, insanlık kara talihi yenebilir mi?..

 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.