Yüzde Kaç Müslümanım?
% 25indirim

Yüzde Kaç Müslümanım?

  • 4,90 TL3,68 TL

    hopi kampanyası
    0,18 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitapçığı, (masanızda ya da kemerinize takılı) play düğmesine basılmış volkmeninizdeki 90'lık bir kaset içinde sizinle konuşuyormuşum gibi hissederek okumaya çalışın. Gönül isterdiki bu kitapçığın ulaştığı herkesle tek tek muhatap olup aynı ortamda dertleşelim... Ama bunun imkan haricinde olması sizlerle sahifeler arasında konuşmama sebep oldu. Hiç yoktan iyidir tabi...


Bu kitapçıkla kütüphanenizi işgal etmek istemezdim ama bir çok insanın; niçin yaşadığını, yarın kime nasıl hesap vereceğini unutup, başıboş kalınacağını zannedercesine hayat sürmeleri ve sadece dil ile kelime-i şehadet getirerek cennete gireceklerini zannetmeleri doğrusu bir müslüman olarak beni çok üzdü. Ne manaya geldiği bilinmeden, kalple ve amelle tastik edilmeden, papağan gibi günde bir milyon kere de La ilahe illallah Muhammeden Resulullah denilse müslüman olunamayacağını iddia ettiğimden dolayı kitapçığımıza % Kaç Müslümanım?" başlığını koydum.


% 100 müslümanım deseniz bile, içinizde bir şüphe oluşmamasını istiyorsanız, hazır gelmişken okuyuverin isterseniz. Vallahi ahirette sorulacak:


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.