Zar Adam
% 23indirim

Zar Adam

  • 29,90 TL23,02 TL

    hopi kampanyası
    1,15 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zarlar hayatınızı belirleme başladığında artık her şey mümkün olmaktadır.
İlk sayfasından itibaren sizi kendisine bağlayacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz uluslararası kült bestseller kitaplarından biri.


İrvin D. Yalom'un Niezsche Ağladığında ve Chuck Palahniuk'in Dövüş Kulübü Hayranları Zar adam kitabını çok sevecekler Dünyada Rekor ilgi gördü… 30 ülkede yayınlandı. Şimdi Türkçe'de….


Gündelik hayatından monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan'da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin hayatın anlamı alternatiflerinden tatminsizlik yaşayarak basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir.


Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakar davranış ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır..


Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi ve rahat okunan Zar Adam kitabı eğlenceli, mizahi, şok edici ve altüst edici…


"Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… çok zekice kurgulanmış."


-Time Out


"Olağanüstü eğlenceli… gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu… çok tehlikeli."


-Forth Star-Telegram


"Etkileyici bir şekilde yazılmış olağandışı bir roman… Ancak o tehlikeli bir roman olabilir. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler."


-David Slavitt


"Çok sayıda eğlenceli öğenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş."


-New York Herald


"Eğlenceli ve iyi yazılmış… Yalnızca ilk 30 sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler olacağına kuşku yok."


-Time


Yorum Sayısı: 5

Belki de benim seviyem kitabı anlamak için yeterli değildi. Okuduğumda 13 yaşında falandım fakat tam bir zaman kaybıydı benim için. O günleri dışarıda basketbol oynayarak değil de bu kitabı okuyarak geçirdiğim için kendime hala kızgınım

A
Ali Emre Altıntaş  -   22.02.2016

Hayatımda ilk kez bir kitap elimde bu kadar çok süründü. Sevemedim.

Ç
Çilem Koylu  -   12.03.2016

Okuduğum dönemde çok çok ilgimi çekmişti belki de zor kararlar vermem gereken bir dönemde olmamın etkisiyle - üniversite tercihleri filan- zar atıp olacakları kaderin eline bırakma fikri.

B
Burak Akgün  -   03.03.2016

BAŞ DA İLGİNÇ GELDİ. EĞLENCELİ GİBİYDİ AMA SONRA ÇEKİCİLİĞİNİ KAYBETTİ YARIDA BIRAKTIM . İNANDİRICI DEĞİL .

M
Murat Haşhaş  -   29.02.2016

Kitap bana bir arkadaşım tarafından hediye edildi ancak benim için üzücü olan ''Ben beğenmedim size vereyim'' cümlesi oldu :) Şahsen ben beğendim. İnşaallah 9.90 kampanyasına girer ve siz de alırsınız.

Y
Yusuf Korkmaz  -   17.02.2016