Zayıflama Reçeteleri
% 25indirim

Zayıflama Reçeteleri

  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Çabuk kilo ver ve ince kalmak için ye kombine planı doktor Ali Ajdar Varjovi'ye aittir. Varjovi bu kitabında şişmanların ömrünü kısaltan, güzelliği mahfeden, organların ağır yük altında ezilmesine neden olan fazla kilolarını bir an önce atmaya davet ediyor.

Kırk yılı aşkın meslek yaşamında, kadın erkek binlerce hasta üzerinde başarıyla uyguladığı bu kombine planın, daha önce her yolu deneyip de zayıflayamayanları kısa zamanda zayıflatacağını iddia ediyor.

Varjovi kombine planına ek olarak 60'ın üzerinde çabuk zayıflama rejimi öneriyor. Zevkinize ve bünyemize göre dilediğiniz bir yada bir kaç rejimi birden uygulayabilirsiniz. Bu rejimler arasında 350 kalorilik pilot rejiminden, romatizma, gut, anti alerji, rheumatoid arthirit, böbrek taşı, nefes darlığı, anti asit, anti ülser rejimine kadar çeşitli türler var.

Varjovi, anormal kiloların ömrü nasıl kısalttığını, bünyeyi hastalıklara karşı nasıl daha elverişli kıldığını anlatıyor. Yüksek tansiyon, damar sertliği, şeker (diabet) gibi tehlikeli hastalıklara şişmanlarda daha çok rastlandığını anlatıyor.

Dr. Varjovi'nin dile getirdiği gerçekleri okuduktan sonra, fazla kilonun neden olabileceği korkunç hastalıkların pençesine düşmemek için biran önce ideal kilonuza inip, onu korumaya çalışacaksınız. Daha sağlıklı, daha zinde, daha güzel bir yaşam için biraz fedakarlığa değmez mi?

Doktor Ali Ajdar Varjovi, çok basıt ve doğal bir dille A'dan Z'ye sağlıklı olarak nasıl zayıflayacağınızı anlatıyor. Karar sizindir, yemek için yaşamak yada yaşamak için yemek...

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.