Zeki İnsanlar İçin Bireysel Gelişim

Zeki İnsanlar İçin Bireysel Gelişim

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bireysel gelişim kimi uzmanların önerdiği gibi ne kolay ne de hızlı bir süreç. Cesaret, dürüst yüzleşmeler, sıkı çalışma ve disiplin gerektiren uzun bir yolculuk bu.

Zeki İnsanlar İçin Bireysel Gelişim, gençlik günlerinde heyecan olsun diye hırsızlık yapınca hapse düşen son derece zeki birinin yaşanmış bireysel gelişim hikâyesinden özümsediklerini insanlarla paylaşma arzusuyla şekillenmiş dürüst ve samimi bir kitap.

Dünyanın en çok okunan, en başarılı Blog'larından birinin kurucu yazarı Steve Pavlina, bilinçli gelişme için evrensel ilkelerin varlığından söz ediyor: Gerçeklik, Sevgi, Güç, Teklik, Otorite, Cesaret ve Zekâ.

Bu ilkeleri; Sağlığınızı, İlişkilerinizi, Mali durumunuzu ve İnançlarınızı bilinçli olarak geliştirmekte nasıl kullanabileceğinizi okudukça görecek, gördükçe enerji ve heyecanla devam etmek isteyeceksiniz.
Steve Pavlina'nın kendi deneyimlerini paylaşma nedenine ışık tutan aşağıdaki satırlar, kitabı okumak için de çok iyi bir neden:

Kendimle paylaşımlarımı, yazıya döktüğüm düşüncelerimi inceleyerek derinleştirdikçe dış dünyam o içsel büyümeyi yansıtacak biçimde değişti. Sığ sohbetler yerine, insanlar benimle konuşmaya, kendilerince büyük önem taşıyan konulara doğrudan girerek başlarlar... İçsesimle daha çok söyleştikçe, başkalarıyla olan ilişkilerim derinleşir... Dışarıda insanlarla bağ kurmakta sorununuz varsa, bu belki içinizde kendinizle söyleşmediğiniz için olabilir. İçinize sevgiyle bağlandığınızı hissetmeyi öğrendiğinizde, başkalarıyla bağ oluşturmanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.