Zenci Bir Türk
% 15indirim

Zenci Bir Türk

  • 12,50 TL10,62 TL

    hopi kampanyası
    0,53 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Şu günlerde İstanbul duvarlarında, bir adamın kocaman resimleri var. Parlak elbisesi ile artist gibi poz vermiş. Resminin üstüne de 'Yeni Kral' yazdırmış.
Çok komik, kendini 'yeni kral' yapan adam meğerse 'Kral TV'nin yöneticisi imiş. Peki 'Yüksel Evsen' adındaki 'kral' kim? 'Kral TV'nin başına kim getirdi? Nerede, nasıl bulunmuş, ne kadar para kazanıyormuş, kim kontrol ediyormuş, mesleki kariyeri (geçmişi) ne imiş?"
-Aykut Işıklar-Bugün Gazetesi

"Yüksel Evsen yönetimindeki Kral TV'de Vj'lere, "Sabah dokuz- akşam altı çalışacaksınız" denilmeye başlanmış. İtiraz edene de kapı gösterilmiş. Vj'lere köle muamelesi yapıldığı epeydir söylentiler arasındaydı. Ama iş artık söylentileri aştı, mesela en son vj Yonca'ya, "Sen kahve pişirebilir misin?" denmiş ve çay ocağında çalışması istenmiş."
-Onur Baştürk-Hürriyet Gazetesi

"Kral TV'ye atanan yönetici kimdir? Kral TV'den önce yaptığı iş mezun olduğu okul nedir? Ödenen ücret maaş ve diğer ödemeler dahil nedir? Yönetici için kanal bütçesinden araç alınmış ya da kiralanmış mıdır? Bu araçların tipi modeli ve ödenen para miktarı nedir?
(Yüksel Evsen için verdiği soru önergesi, TBMM Arşivi )
-Berhan Şimşek-CHP İstanbul Milletvekili

"Kral TV'nin başına Yüksel Evsen'in getirilmesinde dikkate alınan özgeçmişindeki başarıları nelerdir? Evsen'in görevlendirilmesinde AKP Adana milletvekili ve Başbakan Danışmanı Ömer Çelik'e yakın olmasının bir rolü olmuş mudur?"
-Emin Şirin-İstanbul GP Milletvekili

"Yüksel Evsen: "Göreve geldiğimden bu yana 24 saat cep telefonum susmuyor. Başbakanımızın amcasının oğlu olduğunu iddia eden Ahmet Erdoğan isimli biri arayıp beni bölgecilik yapmakla suçladı. O gün televizyonda göremediği Tarık Tüfekçi'nin klibini yayınlamazsam durumu Başbakanımıza ileteceğini, işimden olacağımı söyledi."
-Alper Uruş-Vatan Gazetesi


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.