Zengin Olmak Herkesin Hakkı

Zengin Olmak Herkesin Hakkı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Finansan koçların en iyisinin şahsi eylem planı

Bir çok insanın inandığının veya bizlere inandırmak istediğinin aksine, zengin olmak için öneceden belli bir miktar paraya sahip olmak gerekmez. Olivier Seban, basit bir maaşla veya doğru adımlar atarak, tek kuruş harcamadan gayrimenkul alarak veya klasik bir mevduat hesabına oranla 5 ila 10 kat fazla kazandıracak şekilde yatırım yaparakta bir o kadar zengin olunabileceğini bize gösteriyor.

O noktaya ulaşmak için bu kitap sadece bir metottan veya zenginleşme " tekniklerinden" çok daha fazlasını sunuyor: tam anlamıyla bir finansal koçluk ve okuyucunun paraya bakışını değiştirecek, doğru zamanda doğru kararlar alınmasına yardımcı olacak ve her koşulda uygulanabilecek kesin kurallar sunuyor.

23 yaşında şirket kuran ve 32 yaşında milyoner olan, konferanslar veren başarılı birçok kitap yazan Olivier Seban şahsi zenginliğini arttıran finansal mekanizmaları ve mantığı çok iyi biliyor, gayrimenkul, yüksek getirili yatırımlar, borsa... Malvarlığını büyütmenin sayısız yolu olduğunu ve öğrenmek isteyen herkesin bunlara kolayca erişebileceğini gösteriyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.