Zhuan Falun
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zhuan Falun kitabı, Falun Dafa'nın ana kitabıdır. Falun Dafa, zihni ve bedeni eş zamanlı olarak geliştiren bir uygulama sistemidir. İlk olarak, 1992 yılında Bay Li Hongzhi tarafından Çin'de tanıtılmış ve insanlar arasında büyük bir heyecan yaratmıştır.

Falun Dafa, bugüne kadar 80 ülkeden ve Birleşmiş Milletler gibi dünya ölçeğindeki 500 kuruluştan 2700 uluslararsı ödül ve destek mektubu almış; 2000, 2001 ve 2002 yıllarında 3 kez üst üste Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterilmiştir. Zhuan Falun kitabı, Falun Dafa'yı öğrenebilmek için gerekli olan ana kitaptır. İlk olarak 1995 yılında Çin'de yayınlanmış olan bu eser, Çin tarihinde en fazla okunan kitap olmuştur. Çağdaş Çin tarihinde bügüne kadar böylesine hızlı ve fazla satış yapan başka bir kitap daha bulunmamaktadır.

Herkesin rahatlıkla anlayabilmesi için çok sade bir konuşma diline sahip olmasına karşın, içerdiği konular son derece kapsamlı ve derindir. Zhuan Falun bugüne kadar, İngilizceden Japoncaya; Fransızcadan Koreceye; Rusçadan Finceye kadar 30'un üzerinde dile çevrilmiş ve tüm dünyada büyük bir yankı uyandırmıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.