Zihin Kontrolü
% 19indirim

Zihin Kontrolü

  • 9,95 TL8,06 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Teknolojiyi seviyorum!" derken bir kere daha düşünün!


İnsanları ve doğayı kontrol etmek yüzyıllardır bütün kralların, devletlerin, istihbarat servislerinin medyumların, büyücülerin, örgütlerin ve gizli organizasyonların en büyük tutkusu olmuştur. Geçmişte uyuşturucu ve büyü gibi yöntemlerle yapılmaya çalışılan bu olgu günümüzde bilgisayarlar, harp silahları, elektromanyetik dalgalar ve subliminal propaganda gibi yöntemlerle denenmektedir.


ABD ve Rusya'nın, 1950'den bu yana üzerinde çalıştığı, insanları istendiği gibi yönlendirmeye yarayan beyin kontrol silahının, 1970'li yıllarda Türkiye üzerinde kullandığı iddia edildi. Bu iddiaya göre, 5.000 insanımızı kaybettiğimiz, insanın ideolojisi uğruna annesini, kardeşini veya en yakınını öldürmekten çekinmediği sağ-sol çatışmasının arkasında, beyin kontrol silahı olduğu ileri sürülüyor.


5 Haziran 1977 tarihli New York Times'ta, 28 Temmuz 1976 yılında Çin, Tangshan'da yaşanan ve 650.000'in üzerinde kişinin ölümüyle sonuçlanan depremle ilgili bir yazı yer aldı. Saat 3.42'deki ilk sarsıntıdan hemen önce, gökyüzü gündüz gibi aydınlanmıştı, tıpkı Gölcük'te olduğu gibi...  Bu kitap tüm bu yöntemleri gözler önüne seriyor. Göremediğiniz ve görmek istemediğiniz tüm gerçekleri...


Derin Suikastlar

Derin Suikastlar

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Esmaül Hüsna’nın 99 Sırrı

Esmaül Hüsna’nın 99 Sırrı

İsmail Çorbacı

7,25 TL
Gelecek 25 Yıl

Gelecek 25 Yıl

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi

Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.