Zihin Okuma Teknikleri
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

En Son Ne Zaman Birilerinin Size Yalan Söylediği Hissine Kapıldınız? Yalan makineleri konusunda tanınmış bir uzman olan Stan Walters size gerginliğin, stresin, kaçamaklı yanıtların ve düpedüz söylenen yalanların işaretlerini veriyor ve bir yalanı yakaladığınızda durumla nasıl baş etmeniz gerektiğini açıklıyor.  • Göz teması ve benzer ayrıntılarla dürüstlüğü yargılama hatasından sakının

  • Bir yalanı yedi adımda ortaya çıkarın

  • Satış elemanı veya hizmet veren bir çalışanın aslında ne düşündüğünü anlayın

  • Dostlarınız, sevgiliniz, çalışma arkadaşlarınız ve karşılaştığınız herkesle açık ve hayranlık uyandırıcı bir iletişim kurmak için neler yapabileceğinizi öğrenin Bu stratejilerle yalanları tanıyarak ve daha önemlisi gerçekleri elde ederek ilişkilerinizi ve iletişiminizi geliştirebilirsiniz.


Stan B. Walters ABD’de firmalara, sektöre ve yasa uygulayıcı birimlere görüşme ve sorgulama hizmeti ve eğitimleri sunmaktadır. Savunma Bakanlığı, Göç ve Muhaceret Dairesi, Narkotik Teşkilatı ve Alkol, Tütün ve Ateşli Silahlar Birimi’nin yanı sıra birçok Polis akademisi ve Federal ajansta eğitimler vermektedir. Walters aynı zamanda Amerika Poligraf Birliği’nin üyesidir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.