Zihni Özgürleştirmek
% 19indirim

Zihni Özgürleştirmek

Noetic - Kuantum - İkinci Doğum
  • 24,00 TL19,44 TL

    hopi kampanyası
    0,97 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Varoluş vaadinizi keşfettiniz mi? Varoluş vaadiniz açılımında seçilmiş kişi olduğunuzu biliyor musunuz? Nereden geldiniz? Nereye gidiyorsunuz? Siz kimsiniz? Zihinsel açıdan ne kadar özgür olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Deneyimlediğiniz hayatın yönetmeni kim? Hayatınızın senaristi kim? Yaradan ve yaratılan arasındaki ilişkide insanın yeri nedir?

Eğer bu ve benzeri soruların cevaplarını merak ediyorsanız, şu anda doğru kitabı okuyorsunuz demektir. Bu kitap, sizi yanılsamalı hayat deneyimlerinizin esaretinden kurtararak, zihinsel uyanışınızı ve zihinsel özgürlüğünüzü gerçekleştirmenize destek olacaktır. Varoluşun sırlarına ilişkin bilgi (enerji) armağanını almaya hazır olduğunuz için bu satırları okuyorsunuz. Şimdi ise bu kitap aracılığıyla varoluşun bilgisinde derinleşmek için seçimde bulunma zamanıdır. Seçim hakkı, yüce Yaradan tarafından, Âdem ve Havva’ nın ağaçtan elma kopartma öğretisinden beri insana verilmiş çok özel bir armağandır.

Sizi seçim hakkı armağanınızı, kendiniz ve sevdikleriniz adına bu kitabı okumak yönünde kullanmaya davet ediyorum. Kendinizi ve varoluşun sırlarını keşfetmeye hoş geldiniz.

Liderliğin Zihin Kodları

Liderliğin Zihin Kodları

Ethem Kocabaş

10,53 TL
Hep Çocuk Kaldık

Hep Çocuk Kaldık

Ethem Kocabaş

17,82 TL
Zihinsel Uyanış

Zihinsel Uyanış

Ethem Kocabaş

16,2 TL
Zihnin Şifresi  Ben Kimim?

Zihnin Şifresi Ben Kimim?

Ethem Kocabaş

13,77 TL
Müzik ve Zihnin Gizemleri

Müzik ve Zihnin Gizemleri

Ethem Kocabaş

21,06 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.