Zikzaklı Yol

Zikzaklı Yol

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Eric kararsız, garip bir genç adam, bir yazar adayı ve kendisine rağmen bir gezgindir. Kendisinden daha güvenli olan kız arkadaşının peşine takılarak memnuniyetle Meksika'ya gider, duyuları ona fazla yüklenip boğsa da zamanla daha eski bir dünyanın garipliği, renkleri ve gizemleri onu baştan çıkarır. Kendisini, yaklaşık yüz yıl önce Cornwall'dan gelen genç madencilerin zengin maden yataklarında çalışmış oldukları, artık pek fazla kişinin yaşamadığı 'hayalet' madenci kasabasında ailesinin izlerini ararken bulur.

Meksika'ya Pancho Villa ile birlikte devrim gelene kadar..."Modern zamanların en iyi İngiliz dili romancılarından biri."
DAILY TELEGRAPH

"Anita Desai, Tolstoy'un mirasçılarından biri. Tıpkı onun gibi Desai'nin de duyusal, radikal ve esrarengiz kavrayışlı bir yazım tarzı var."
THE TIMES
YAZAR HAKKINDA


ANİTA DESAİ
Anita Desai Hindistan'da doğmuş ve eğitim görmüştür. Yayınlanan eserleri arasında, en son 1999'da Fasting, Feasting olmak üzere, üçü Booker Prize'a aday olan ödüllü romanlar bulunmaktadır. Ayrıca çocuk kitapları ve kısa hikâyeler de yazmıştır. Royal Society of Literature, American Academy of Arts and Letters, Cambridge Girton College'ın üyesidir. In Custody adlı romanı Merchant Ivory Productions tarafından filme alınmıştır. Bu romanın bir bölümünün yazılmış olduğu Meksika'da bir süre yaşamış ve seyahat etmiştir ve halen New York'ta yaşamaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.