Zor Vatan(DVD'li)

Zor Vatan(DVD'li)

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

2006 Çağdaş Gazeteciler Derneği ödülü alan televizyoncu-yazar Serkan Oral`dan Keşmir dramını Kıbrıs sorunuyla birleştiren başarılı bir değerlendirme.

Zor Vatan kitabında Serkan Oral, bu bölgelerde yaşayan insanlarla yaptığı görüşmeler ve elde edilen güvenilir bilgiler ışığında sarsıcı gerçekleri gün ışığına çıkarıyor. Politik, sosyal ve kültürel bağlamda Keşmir ve Kıbrıs`ta yaşananları ulusal ve uluslararası kaynaklara başvurarak usta bir dille ortaya koyuyor.

Zor Vatan kitabıyla birlikte sunulan 35 dakikalık belgesel-röportaj tarzındaki DVD Film Kıbrıs-Keşmir ikileminde yaşanan savaşları, diplomatik atakları, zulme uğrayanların ağzından gerçek öyküleri ve gelinen son siyasi aşamaları anlatıyor. Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, Pakistan Başbakanı Şevket Aziz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş gibi isimlerin özel röportajlarının yer aldığı DVD filmde belgesel görüntülere de yer veriliyor.


Kargatulumba Refah

Kargatulumba Refah

Serkan Oral

7,9 TL
Kuzey Irak Kapanı

Kuzey Irak Kapanı

Serkan Oral

10,40 TL
Ojeli Aşk

Ojeli Aşk

Serkan Oral

3,68 TL
Az Sonra Son Darbe

Az Sonra Son Darbe

Serkan Oral

10,8 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.