Zürafanın Gözyaşları
% 10indirim

Zürafanın Gözyaşları

  • 10,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir Numaralı Kadınlar Dedektiflik Bürosu'nun maceraları dolu dizgin sürüyor...

Bir Numaralı Kadınlar Dedektiflik Bürosu serisinin ikinci kitabı Zürafanın Gözyaşları ile Botswana'nın ilk ve tek kadın dedektiflik bürosunun sahibi alımlı ve cüretkâr Precious Ramotswe'yi izlemeye devam ediyoruz.

Çapkın kocaların, kayıp çocukların ve tehlikeli büyücülerin peşindeki kahramanımızın bu sefer daha farklı "dertleri" mevcut... Yetenekli sekreterini dedektif yardımcılığına terfi ettirmekle ve yeni nişanlısını düşünmekle meşgulken, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de ev halkının sayısı birden iki katıda çıkıyor! En önemlisi de, Mma Ramotswe kendi evinde tehlike altında...

"Precious Ratmotswe karakteri, Alexander McCall Smith'in kurnaz mizahi yazısı ve bir kültürü çağrıştırmadaki becerikliliği beni büyüledi."
"İngiliz Hasta" filminin yönetmeni Anthony Minghella

"Alexander McCall Smith adlı herifin yazdığı Botswana'da geçen bazı nefis kitaplar var. Okuması eğlenceli olduğu kadar insanların yaşanmaya değer hayatlar sürdürebileceklerini hissetmemizi de sağlıyor. Kitapların ilki Bir Numaralı Kadınlar Dedektiflik Bürosu... Eğer mutlu olmak istiyorsanız, bu kitapları okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum."


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.