ÜYE OL        GİRİŞ   
2020 DHBT Teferruat Serisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası % 30indirim

2020 DHBT Teferruat Serisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Mustafa Uyan

DDY Yayınları

85,00 TL 59,50 TL
Stoktan Teslim

Tüm adaylar için ortak kitap şeklinde hazırladığımız ve Dhbt 1 ve Dhbt 2’nin tüm konu ve bölümlerini bir arada barındırarak ve siz değerli okuyucuların maddi imkânlarını da göz önünde bulundurarak, iki kitabı ve tüm öğrenim düzeylerine de uyarlayarak, büyük boy olarak ve göze rahat ve hoş gelmesi için de renkli yaparak istifadenize sunduk. Daha verimli ve pratik olması için bir çok maddeyi kısa kelime ve cümlelerle ifade ettik. Akıcı bir üslup alması için elimizden gelen tüm gayreti sunduk.

Bütün bölümlerin analizlerini yaparak, İslâm İbadet Esasları, Akaid ve Kelâm konularında itikadi mezheplerden Maturidi ve Eş’ari başta olmak üzere diğer görüşlerede yer vererek ve aradaki farlılıkları da izah etmeye çalıştık. İslâm İbadet Esasları ile Fıkıh bölümünde Hanefi ve Şafii mezhepleri başta olmak üzere Maliki ve Hanbeli görüşlerine de yer vererek aradaki farklılıkları da izah etmeye çalıştık.

Genel itibariyle kitaplarımızda gereksiz bilgilere yer vermemeye ve sınavda çıkan ve/veya çıkma aşamasında ya da çıkma ihtimali olan konu ve sorulara öncelik verdik. Bugüne kadar yapılan Yeterlik, Dhbt ve Mbsts sınavlarının hepsinde bir çok soru tutturmayı başardık. Tüm konu ve sorularımız %100 ÖSYM müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Teferruat Serisi diye size sunduğumuz eserlerimiz için iddia ediyoruz ki hepsini elde ederek ve sizlere sunduğumuz çalışma stillerini de baz alarak iddialı bir çalışma sergilerseniz Allah’u Teala’nın izni ve inayetiyle başaracaksınız.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İzmir
Boyutlar : 19,50 x 27,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 560
Barkod : 9786059836593
Babil.com  
ANDUIN