Babil.com
5 Gün Kala % 40indirim

5 Gün Kala

Vedalaşmaya Vakit Kaldı mı?

Julie Lawson Timmer

Tuti Kitap

30,00 TL 18,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
4 adet stoklarımızda

5 Gün Kala 15 Ülkede Aynı Anda Satışta!

Vedalaşmak için sadece beş günleri var Hayatı geriye doğru sayarak yaşayan ve sevdiklerinden ayrılmaya hazırlanan iki karakterin dramatik hikayelerini okumaya hazır mısınız? Bir yanda ölümüne beş gün kaldığını bilen bir anne, Mara Diğer yanda ise koruyucu ebeveyn olarak kalplerini açtıkları küçük Curtis’i beş gün sonra gerçek annesine geri vermek zorunda olan bir baba, Scott İnternette yolları kesişen Mara ile Scott bu beş güne neleri sığdırabilir?

Duygularımızın ...

Son dediği öleceğimiz veya ayrılacağımız an’ı bilerek ve bekleyerek nasıl yaşarız? Vedalaşmak Için Sizin Kaç Gününüz Kaldı? Julie Lawson Timmer’ın kaleme aldığı 5 Gün Kala, ayrılığın ve ölümün yudum yudum yaşanmasına dair okuru tam kalbinden vuran bir hikâye Tüm dünyada takip edilen ve çok satan romancı Jojo Moyes'in dilinde bir kitap arıyorsanız, 5 Gün Kala tam size göre...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2015
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 424
Barkod : 9786058509160

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Mehtap Gün Ayral

Mutlaka Okunmalı

Jojo Moyes tadında bir kitap.Kitap bölüm bölüm ayrılmış, geriye doğru kaç gün kaldığı yazıyor.İnsanı ayrılık ve ölümle ilgili düşündürüyor,oldukça duygusal bir kitap.Mutlaka okunmalı.

E
Elif Ersoy  -   05.04.2016
Babil.com  
SU