Babil.com
8. Sınıf Fen Bilimleri Özet Liselere Hazırlık % 35indirim

8. Sınıf Fen Bilimleri Özet Liselere Hazırlık

Gizem Özdemir

Delta Kültür Yayınevi

29,00 TL 18,85 TL
 
0/5 (0 kişi)
Stokla sınırlı: 4 adet

Sevgili öğrenciler,

Sizin için bu sene, okul hayatınız boyunca karşılaşacağınız önemli dönüm noktalarından biri. Bu yıl katılacağınız sınavlar lise öğreniminiz, sonrasında da tüm yaşamınız için belirleyici olacak. Size sunmuş olduğumuz 8. sınıf özet kitaplarımız, soru bankalarımız, deneme ve yazılı sınavlarımızla hem bu yolda eksiklerinizi tamamlamanıza hem de çoklu pekiştirme metotlarımızla bu kritik sınavlara stratejik olarak hazırlanmanıza yardımcı olacağız.

Özet kitaplarımızda konular gereksiz ayrıntılardan arındırılmış, püf noktalarıyla size sunulmuştur. Konuyu pekiştirmeniz için konu sonlarında etkinliklere ve geçmiş yıllarda çıkmış sorulara, çözümleriyle birlikte yer verilmiştir. Sınavda çıkma ihtimali yüksek olan sorular konulmuş, testler yeni sınav sistemine uygun bir şekilde sorularla desteklenmiştir.

Unutmamalısınız ki bu yolda kimse sizin için yürüyemez, bizler ancak sizinle birlikte yürüyebiliriz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 19,00 x 27,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 128
Barkod : 9786059716659
Etkili içerik

Bu kaynak kitap, içerisindeki yalın ve anlaşılır bilgiler ile sınavlara hazırlanma için ideal bir kaynak niteliğinde. İçerisindeki özgün ve çözümlü sorular sayesinde de pratik yapmak ve sınava hazırlanmak için etkili bir içeriğe sahip. FEn Bilimleri dersine destek amacıyla alınması gereken bir kaynak.

S
S. Zoraloğlu  -   28.06.2020
Babil.com  
EDORAS