ÜYE OL        GİRİŞ   
Adam Yüzleşme % 25indirim

Adam Yüzleşme

Özlem Akkel

Kanes Yayınları

13,89 TL 10,42 TL
Stoktan Teslim

Psikolog Özlem Akkel'in psikolojiinin en derinine inerek, insanın önce kendisiyle yüzleşmesi üzerine kurguladığı serinin ilk romanı. Kahramanlarının adı yok! Özneleri "Adam, çocuk, kadın" Kısaca sizler ya da bizleriz. Aramızdan kaç kişi kendisiyle yüzleşebilecek ve romanın son sayfasında "Evet, ben senin yadsıdığın tarafınım; reddettiğin, görmezden geldiğin, kaçtığın…" diyen içsesini duyacak.

"Anladım." dedi. "Ben reddettiğim sürece sen korkum olarak orada kalacaksın. Seni kabul ettiğim an yok olacaksın, benimle bütünleşeceksin. Sanırım korkularımla ve kabul etmediğim içimdeki benle yüzleşmemin zamanı geldi."

Yerinden kalktı adam ve ceketini alıp kapıyı çekti arkasından. Evinin yokuş aşağı inen kapısından çıkarak çocukların ve gençlerin kalabalık hâlde bulunduğu parka doğru ilerledi, kendi çocukluğuyla, gençliğiyle buluşmak üzere. Biliyordu, yüzleşmesi gereken çok şey vardı. Önce o küçük adamdan başlamalıydı yolculuğuna. Yeşil çınarlarla çevrili, soğuk havalarda bile cıvıl cıvıl kuşların şakıdığı gençlik parkına indi. Gözüne bir bank kestirdi önce. Sonra oraya yakın oturan aileleri fark edince vazgeçti, çünkü yüzleşimi acılı olabilirdi.

Bize yardım etmek için tüm dünya seferber olmuşken sadece fark etmek düşüyor yakınımızda tutulacak elleri, sesleri, öyküleri...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 112
Barkod : 9786054478958

Katkıda Bulunanlar

Editör
Erturan Elmas

Kapak Tasarım
Gülçin Karakaya

Babil.com