ÜYE OL        GİRİŞ   
Akil Bakış Aylık Siyasi Dergi Sayı: 4 Haziran 2018 % 25indirim

Akil Bakış Aylık Siyasi Dergi Sayı: 4 Haziran 2018

Kolektif

Akil Bakış Dergisi Yayınları

14,85 TL 11,14 TL
Tükendi

Aylık Siyasi Akil Bakış Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Türkiye’de dergicilik alanında strateji, analiz, haber-yorum yönünde haftalık veya aylık büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluğu doldurmak için Türkiye’de ve dünyadaki olaylara ve gelişmelere siyasi, stratejik, ekonomik analizlerini, yorumlarını yapan aylık siyasi Akil Bakış dergisi Nisan 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.

AKİL BAKIŞ dergisi Türkiye tarihinde bugüne kadar görülmemiş bir farklılığı içerecektir!

Güncel, tarihi ve sosyal olaylara farklı bir pencereden bakarak topluma ışık tutacaktır! Bugüne kadar gizlenmiş, yayınlanmasında korkulan, ya da gündeme getirilmek istenmeyen her türlü gerçeğe parmak basarak gazetecilik mantığı içinde ve kendi yayın politikası doğrultusunda okuyucusuna taşıyacaktır.

Aylık Akil Bakış dergisi Ulusal ve uluslar arası haber ve yorumları ile de farklı bir boşluğu doldurarak ilkeli, dürüst haber/yorumculuk anlayışı içinde basın ahlak yasasına saygılı yayınını sürdürecektir.

Önümüzdeki aylarda mesleğinde uzmanlaşmış profesyonel, eli kalem tutan ünlü yazarlarımız, akademisyenlerimiz, eğitimcilerimiz, istihbaratçılarımız ve muhabirlerimiz de aramıza katılacaktır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2018
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 21,00 x 29,70 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 64
Barkod : 3990000080140

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Şerikan Kara

Babil.com