ÜYE OL        GİRİŞ   

Akıl Oyunları % 40indirim

Akıl Oyunları

Concept and Written

Michael Powell

Butik Yayınları

14,81 TL 8,89 TL
4 adet stoklarımızda

Akıl oyunlarıyla Uri Geller kaşıkları büktü, Albert Einstein inanılmaz derecede karmaşık denklemleri çözdü.
Bazıları akıl oyunlarının acıyı kontrol edebildiğini, kanseri iyileştirebildiğini ve sağlığı düzeltebildiğini söylüyor. Bazıları da fark edilemeyecek şeyleri anlamayı, imkânsızlıkları ortadan kaldırmayı ve her şekil ve boyutta zorluğun üstesinden gelmeyi sağladığına inanıyorlar…

İnsan beyni inanılmaz derecede güçlü bir organdır. Marifetleri hala çok az anlaşılmaktadır ve beyninin tam kapasitesinin en küçük bölümünü bile çok az insan kullanabilmektedir. Yine de bu insanlar bu küçük bölümü kullanarak olağanüstü işler başarmışlardır.

Bu etkileyici kitap akıl ustalarının sırlarını açıklamaktadır. Sadece etkileyici olanlardan yalan makinesini kandırmak, vücut dilini anlamak, satrançta kazanmak şaşırtıcı olanlara acıya hükmetmek, bir dahi gibi düşünmek, kendinizi ve başkalarını hipnotize etmek, mucizevi olanlardan kaşıkları bükmek, zihin okumak, hastalıkları iyileştirmek inanılması çok güç olanlara vücudunuzdan dışarı yolculuk yapmak, geleceği önceden haber vermek, ateş üzerinde yürümek kadar 50 adet zihinsel marifeti gerçekleştirmek için gerekli adım adım talimatlarla Akıl Oyunları kendi zihinsel güçlerinizi keşfetmek ve hatta inşa etmek için tamamen uygulanabilir bir kılavuzdur.

Bu sayfalarda yer alan bazı aktivitelerin sağlam bilimsel temelleri varken bunları başardığını iddia edenlerin anlattıklarına dayanan diğerleri de koşulsuz inanç gerektirir. Beyninizi çalıştırıp onun o müthiş gücünü kamçılayıp onu gerçekten inanılmaz işler yapması için eğittiğinizde neyin gerçekten mümkün olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2010
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 139
Barkod : 9786055890568

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Hande Güner

Editör
Pantha Nirvano

Babil.com  
NOGROD