Babil.com
Akışkanlar Mekaniği FOX % 20indirim

Akışkanlar Mekaniği FOX

Kolektif

Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar

137,00 TL 109,60 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

Akışkanlar Mekaniği yedinci baskıya kadar bu alanda en geniş benimsenmiş ders kitaplarından birisidir. Bu yeni sekizinci baskı okuyucunun sonuçları, tahmin edilen fiziksel davranışa ilişkilendirmesini içeren, doğru sonucu bulmak için sistematik bir plan geliştiren kanıtlanmış problem çözme metodu sağlamaya devam etmektedir. Sekizinci baskı okuyucunun akışkanlar mekaniğinde ilgisini harekete geçirmek için Enerji ve Çevre üzerine örnek olay incelemeleri ile akışkanlar mekaniğinin ilkelerini gösteren yeni videolarla yeni uygulamaları sunmaktadır.

Akışkanlar Mekaniğinin Önemli Noktaları, Sı Versiyon, Sekizinci Baskı

Enerji ve Çevre Üzerine Örnek Olay İncelemeleri: Yenilebilir kaynaklardan Dünyanın enerjisinin miktarlarının arttırılmasını oluşturmak için akışkanlar mekaniğinin yeni geliştirilen uygulamaları.

Tanıtım Videoları: Klasik NCFMF ve çeşitli kaynaklardan gelen yeni videolar, kitapta anlatılan birçok kavramlar için görsel yardım sağlamaktadır, ve bu videolar kitabın web sitesinin öğrenci ve öğretim elemanı kısımlarında mevcuttur.

Bölüm 5: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği üzerine olan tartışmalar şimdi basit 1B ve 2B akışların sayısal analizleri için hesap tablosu maşzemesini içermektedir.

Kitabın tümündeki ölçüm birimleri tamamen SI birim sistemindedir.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2015
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 21,50 x 27,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 874
Barkod : 9786053553793

Kategoriler

Babil.com  
ATES