Babil.com
Alaçatı Rehberi 2011 % 35indirim

Alaçatı Rehberi 2011

Kolektif

Grup Yayıncılık

14,81 TL 9,63 TL
 
0/5 (0 kişi)
Stokla sınırlı: 1 adet

Çeşmenin hem Türkiyede hem de dünyada en popüler tatil beldelerinden biri olan Alaçatıyı hala gezmediyseniz, Alaçatı Rehberi 2011 ile işe başlayın. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan rehberin içinde her zevke hitap eden onlarca butik oteli sizler için araştırdık. Damağınızı şenlendirecek restoranların ayrıntılı bir listesi ile bölgenin tarihinden sörf merkezlerine kadar merak ettiğiniz her bilgiye Alaçatı Rehberi 2011 ile ulaşacaksınız.

Konumu, ulaşımı ve coğrafyasını, içindeki haritalardan kolayca keşfedebileceğiniz rehberde tarihi bilgilerin yanı sıra, yeme-içme adresleri, windsurf merkezleri, çevrede gezilebilecek yerler, etkinlikler, Alaçatının kültür-sanat hayatı ile alışveriş olanakları ayrıntılarıyla okuyucuya sunuluyor. Bu göz alıcı mekanlar ve doğal güzellikleri size anlatırken işi sadece hayal gücünüze bırakmamak adına sayfalarımızı en ayrıntılı fotoğraflarla hazırladık. Böylece merak ettiğiniz her konuya ışık tutmayı amaçladık.

Butik Oteller Kitabı ve Konaklama Evleri Kitabının yayımcısı Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan rehber Alaçatının geçmişinden günümüz konaklama yerleri ve eğlence tesislerine, ünlü yel değirmenlerinden mitolojik efsanelerine, gezilecek yerlerden otantik yemeklerine kadar yöre hakkında her ayrıntıya değiniyor. Alaçatı Rehberi 2011 ile Alaçatı keşfinizi ve tatilinizi tam bir doyumla noktalayacaksınız.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 276
Barkod : 9786055433352
Babil.com  
ATES