Babil.com
Alaçatı Rehberi 2012 % 35indirim

Alaçatı Rehberi 2012

Kolektif

Grup Yayıncılık

15,65 TL 10,17 TL
 
0/5 (0 kişi)
Tükendi

Mevcut ve de müstakbel Alaçatı müdavimleri tarafından merakla beklenen Alaçatı Rehberi 2012 çıktı!

Bu yaz tatilini sevimli beldemiz Alaçatıda geçirmeyi planlayanlar için tam bir rehber niteliğindeki kitabımızda Alaçatı otelleri, restoranları ve sörf merkezlerinin bilgileri detaylı bir şekilde yer aldı. Bütün bu bilgiler birbirinden güzel görsellerle desteklendi. Rehberimize insert olarak yerleştirilmiş katlanabilir haritayı kullanarak Alaçatı Derneği üyesi otel, restoran ve sörf merkezlerine ulaşabileceğiniz gibi acil durumlarda imdadınıza yetişecek sağlık ocağı, eczane gibi kurumların konumlarını da bulabilirsiniz. Bisiklet kullanmayı sevenler için bisiklet yolları da haritamızda itinayla işaretlendi.

Alaçatının tarihçesine ve köylerine bu yıl da geniş yer verdik. Alaçatıya nasıl gidilir, nerede kalınır, nerede ne yenir ne içilir, nerede eğlenilir, hangi festivalleri kaçırmamak gerekir, nereden alış-veriş yapılır, nereleri gezilip görülmeli sorularının her birine ayrıntılı yanıtlar alacağınız rehberimizde Alaçatıda kültür, sanat ve yaşam hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

Sakız ağaçları, rüzgâr değirmenleri ve şaraplarıyla meşhur Alaçatının yerli halkının yöreyle ilgili anlattıkları tadına doyamayacağınız ilginç hikayeleri de rehberimize ayrı bir renk kattı. Diyoruz ki, bu yıl rüzgârın baştan çıkarırcasına estiği, denizin Piri Reisin tabiriyle yufka gibi olduğu bir yerde tatilinizi yapın. Alaçatının büyüsüne kapılıp oralarda kendinizi yeniden keşfedin. İyi tatiller!

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 234
Barkod : 9786055433642
Babil.com  
ATES