Babil.com
Anansi Çocukları % 35indirim

Anansi Çocukları

Anansi Boys

Neil Gaiman

İthaki Yayınları

30,00 TL 19,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
Tükendi
Karanlık, korkutucu ve büyülü dünyalara eğlence, mizah ve samimiyetle bambaşka bir tat kazandıran Neil Gaiman, bu kez okurunu, yeryüzü üzerinde söylenegelen tüm öykülerin sahibi örümcek-tanrı Anansi’nin ve çocuklarının macerasına kulak vermeye çağırıyor. Her şey Şişko Charlie’nin, ölen babasının aslında bir tanrı olduğunu öğrenmesiyle başlar. Bu yetmezmiş gibi Şişko Charlie, Örümcek adında gizemli bir kardeşi olduğunu da öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; insanlar için de, tanrılar için de... Neil Gaiman, 1960 yılında İngiltere’de doğdu. Bugüne kadar pek çok fantazya romanı ve çizgi roman yazmıştır. Sandman serisi, Yıldız Tozu, Amerikan Tanrıları, Kıyamet Gösterisi, Yokyer ve Koralin ve Gizli Dünya yazarın öne çıkan eserlerinden başlıcalarıdır. Hugo, Nebula, Bram Stoker ve Newbery Medal gibi pek çok ödül kazanan yazar, hayranları tarafından edebiyat dünyasının ‘rock yıldızı’ olarak görülmektedir. (Hâlâ 1.80 boyundadır ve siyah tişörtler giymektedir.) Neil Gaiman’ın Anansi Çocukları romanı, British Fantasy Society’nin verdiği En İyi Roman ödülüyle Locus dergisinin verdiği En İyi Fantazi Romanı ödülüne değer bulundu.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Temmuz 2013
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 383
Barkod : 9786053752981

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Murat Özbank

Kapak Tasarım
Şükrü Karakoç

Düzelti - Redaksiyon
Yankı Enki

Hazırlayan
Hazal Çamur
Burcu Uluçay

Neil Gaiman

Hayatımda okuduğum en tuhaf üsluba sahip kitaptı yinede acayip bir akıcılığa sahipti. Okumayan herkes Gaiman ın üslubunu tatmalı

B
Beyza Nur Karaağaç  -   11.02.2016
harika

Gaiman demek uçsuz bucaksız bir hayal gücü demek. Böyle zengin bir hayal gücü yazarın kendine özgü anlatışı ile, yeri gelince ince dokundurmalar yeri gelince de esprilerle birlikte sunulunca da ortaya çok güzel bir şey çıkmış.

B
Burcu Balaban  -   11.02.2016
Babil.com  
EDORAS