ÜYE OL        GİRİŞ   
Araf % 40indirim

Araf

Ölüm Gerçekten Bir Son Mudur?

Candan Özer

Panama Yayıncılık

25,00 TL 15,00 TL
Stoktan Teslim

Yıllar önce oğlunu, ardından eşini kaybetmiş Saba ile yakın bir ilçede askerliğini yapan ünlü yazar Engin’in yolu bir gün mezarlıkta kesişir.

Saba’yı ilk gördüğü anda yeni romanının kahramanı yapmayı kafasına koyan Engin, onu tekrar görmek ümidiyle her hafta sonu mezarlığa gitmeye başlar. Yaşadığı acıların ardından, kendini dış dünyaya kapatmış olan Saba, Engin’in bu niyetinden habersiz, tanımlayamadığı bir hisle ona tüm hayatının düğüm düğüm olmuş gizlerini anlatmaya başlar.  Engin’le konuşmak bir terapidir Saba için. Anlattıkça içindeki zehri boşaltır ve farkında bile olmadan yeniden soluk almaya başlar.

Kader onlara, hiç beklemedikleri ve belki de hiç istemedikleri bir senaryo hazırlamaktadır. Birlikte geçirebildikleri hafta sonları, adlandıramadıkları bir bağ oluşturur aralarında. Birbirlerine hep belli bir mesafede kalmalarının nedeni, kocasına hâlâ âşık olduğunu söyleyen Saba’nın araya ördüğü bir duvar gibi görünse de aslında sık sık ziyaretine gelen kocası Kerem’in canını yakan tehditleridir.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Nisan 2017
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 432
Barkod : 9786055143749
araff

Araf: iki dünya arasındaki yer olup, dünyadaki görevlerini tamamlayamamış olan ruhların arada sıkıştığı yer ...<br />ilk başları sıkıcı olsa da okudukça içine ceken bir hikaye ..konu bakımından hiç beklemediğim gibiydi,ilginçti.<br />saba.. seneler önce kaybettiği oğlu ve eşiyle konuşan ,hatta ölü eşinin fiziksel şiddetine mağruz kalan bir kadın.. <br />mezarlıkta tanıdığı bir adamla yakınlaştıktan sonra başına gelenleri konu alan bir kitap. <br />güzel bir kitaptı lakin sonu sanki bağlanamamış,yarım kalmış gibiydi.. ben tek solukta okudum umarım sizlerde beyenirsiniz..

G
Gamze Türk  -   24.03.2016
Babil.com