Babil.com
Arkadaşım Matematik (48-66 Ay) % 38indirim

Arkadaşım Matematik (48-66 Ay)

Kolektif

Zambak Yayınları

11,11 TL 6,89 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

Serinin Ayrıcalıkları: Arkadaşım Matematik kitapları,48- 66 Ay çocuğunun gelişim seviyesine uygun olarak yeni programa göre hazırlanmıştır.

Sempatik ve çocuk çizimine yakın farklı resimlemesiyle çocukların çok ilgisini çekecektir.

Arkadaşım Matematik kitabının son sayfalarında, kesme etkinlikleri hazırlanmıştır. Çocuklar bu sayfaları kesip maketlerini yaparak, hem oynayacak, hem eğlenecek, hem de bilgilerini pekiştireceklerdir.

İçeriği: Arkadaşım Matematik kitabında varlıkları sayma, varlık sayısı kadar belirtilen hareketi yapma, varlıklar arasında ilişki kurma, varlık sayısı kadar çizgi çizme, aynı ve farklı sayıda nesneleri eşleştirme, rakama uygun sayıda nesne grubunu göstere, 1'den 5'e kadar rakamları tanıma ve yazma, 6-9 arası rakamları tanıma, daire, üçgen, kare şekillerini tanıma ve çizme, gruplama, sıralama, ölçme, grafik oluşturma ve yorumlama, örüntü oluşturma, nesnelerle toplama ve çıkarma, uzun-kısa, büyük-küçük, alçak-yüksek, yarım-tam, az-çok, sağ-sol, önde-arkada ve mekan vb. kavramlara yer verilmiştir.

Arkadaşım Matematik kitabı, 6 yaş çocuğunun gelişim seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. Kitapta ritmik sayma, dokunarak sayma, varlık sayısı ve rakam eşleştirme, 1'den 10'a kadar rakamları tanıma ve yazma, çember, daire üçgen, kare, dikdörtgen şekillerini tanıma ve çizme, gruplama, sıralama, örüntü, ölçme, grafik, toplama-çıkartma ve programda yer alan matematiksel kavramlara yer verilmiştir.

Arkadaşım Matematik kitabının sizler için bir rehber, çocuklarımız için matematiği sevdirecek bir arkadaş olması dileklerimizle...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2014
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 104
Barkod : 9789752667990
Babil.com  
NOGROD