ÜYE OL        GİRİŞ   
Aşırı Gürültülü ve İnanılmaz Yakın % 30indirim

Aşırı Gürültülü ve İnanılmaz Yakın

Extremely Lound and Incredibly Close

Jonathan Safran Foer

Siren Yayınları

32,41 TL 22,69 TL
Stoktan Teslim

“Göz kamaştırıcı fikirlerle dolu, zeka fışkıran bir roman.”

– The New York Times

Amerikalı yazar Jonathan Safran Foer, Günther Grass’ın Teneke Trampet’inden, Paul Auster’ın Ay Sarayı’ndan ve Italo Calvino’nun yazınındaki muzip dinamizmden izler taşıyan Aşırı Gürültülü ve İnanılmaz Yakın’da insanlık deneyimini şaşırtıcı tesadüfler, derin acılar, büyük yalnızlıklar, iç içe geçmiş hayatlar ve sınırsız bir yaşama sevinci merceğiyle konu ediyor. Amerika’da büyük ilgi gören ve ses getiren roman, akıcı dili, zengin anlatımı ve çığır açan tekniğiyle içinde yaşadığımız zamanların bir klasiği.

Aşırı Gürültülü ve İnanılmaz Yakın, kayıplara, arayışlara, insan ilişkilerine, yalnızlığa, kalabalıklara, acıya ve coşkuya, içinde yaşadığımız şehirlerin labirentlerine, asla adresine ulaşamayan mektuplara, gece yarısı anlatılan masallara, rüyalara ve gerçeklere, söylenen ve asla söylenememiş sözlere dair çarpıcı, eğlenceli, sürprizli ve birazcık da sihirli bir roman.

“Foer okurun elini insanlığın ve insan ilişkilerinin üstün güzelliğinin tam kalbine yerleştiriyor. Okuyun, hayatın nabzını hissedeceksiniz.”

– Philadelphia Inquirer

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2017
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 400
Barkod : 9786055903053

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Algan Sezgintüredi

Kapak Tasarım
Nazlım Dumlu

Genel Yayın Yönetmeni
Sanem Sirer
Erol Aydın

All Time Favorite.

Foer günümüz Amerikan yazarları içerisinde kendine iyi bir yer edinmiş yazar. Bu eserde modernliğini ve zekasını çok güzel konuşturmuş. Beni en çok etkileyense gerçekten çok güzel bir duygusallık yakalamış eserde. Ne fazla arabesk ne de fazla yüzeysel, o kadar inceden ve narin bir şekilde işlemiş ki.. İki günde bitirdiğim kitabın içinden hiç çıkmak istemediğim bir kurgusu vardı. Tüm içtenliğimle bir şans vermenizi diliyorum, siz de kitapta kendinize dair elbet bir şey bulacaksınızdır.

D
Dilara Metin  -   25.09.2016
Babil.com