Babil.com
Aşk Yolunda Masallar % 40indirim

Aşk Yolunda Masallar

Günay Menekşe

Tuti Kitap

25,00 TL 15,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
3 adet stoklarımızda

Aşk! Yaratıcı’nın üflediği ilk nefesle başlayan yolculuk! Aşk ki bütün masalların başlangıcı ve sonu... Ve yaşam, tüm masalların anası ve en muhteşemi... Her an şaşırtan büyüsüyle binbir kapı düşletip binbir başka kapıdan geçirir yolcusunu. Aranan bulunduğunda, gizli bilinir olduğunda geriye tek kalacak olan o, Aşk!

Aşk çağırır masalcıyı. O çağrıyı duyup onun yoluna düşmemek ne mümkün! Neyle karşılaşacağını bilmeden teslimiyetle çıkar bu yolculuğa masalcı... Yoldaşı melekle birlikte kâh bir deniz kenarında kâh bir balıkçı teknesinde kâh kalabalık bir şehirde insandan insana, masaldan masala dolaşırlar. İlk emir: “Oku!” Masalcı yolları boyunca geçtikleri her masalda biraz daha kavrar okunması gereken anlamı.

Aşk Yolunda Masallar, yetişkinler için yazılmış olsa da yediden yetmişe herkesin ilgisini çekecek içeriğiyle, masaldan masala renkli bir yolculuğa davet ediyor okuyucusunu.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 232
Barkod : 9786059218450

Katkıda Bulunanlar

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Aygül Akmanova Okutan

Büyülü bir kitap

Çok büyülü bir kitap. İnsanın içini ısıtan, aşkın her yerde ve her solukta olduğunu bize nazikçe hatırlatan, usulca kalbimize sokulup, “bak o aslında her yerde!” diye fısıldayan duygu yüklü bir kitap.

S
Seyhan  -   09.02.2018
Babil.com  
NOGROD