ÜYE OL        GİRİŞ   
Atatürk'e Uğurlu Kalplerden Öyküler % 25indirim

Atatürk'e Uğurlu Kalplerden Öyküler Ciltli

Kolektif

Uğur Okulları - Özel Ürün

100,00 TL 75,00 TL
Stoktan Teslim

Uğurlu öğrencilerden 19 Mayıs’ın yüzüncü yılında anlamlı proje

Uğur Okulları öğrencileri 19 Mayıs 1919’un yüzüncü yılına özel bir projeye imza attı. “Atatürk’e Uğurlu Kalplerden Öyküler” kitabı için lise öğrencilerinin kaleme aldığı öyküleri ortaokul öğrencileri resmetti, çalışmalar kitapta toplandı. Kitabın satışından elde edilecek gelir ise Darüşşafaka’ya bağışlanacak.

Uğur Okullarının Türkiye genelinde 44 ildeki 137 okulunda 19 Mayıs’ın yüzüncü yılı için anlamlı bir projeye imza atıldı. Atatürk’ün Milli Mücadeleyi fiilen başlattığı Samsun’a çıkış tarihi olan 19 Mayıs’ın yüzüncü yılında, Uğurlu lise öğrencileri Atatürk'ü anlatan öykülerini kaleme aldı, ortaokul öğrencileri de seçilen 100 öyküyü resmetti. Seçilen tüm öykü ve resimler “Atatürk’e Uğurlu Kalplerden Öyküler” kitabında toplandı. Kitabın kapağı için ise Uğurlu öğretmenlerin katılımı ile kapak tasarım yarışması düzenlendi.

Öğrencilerin emeği ile oluşan eserlerin yer aldığı kitaptan elde edilecek gelir, ihtiyacı olan öğrencilerin öğrenim hayatlarına devam edebilmesi ve eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunması için Darüşşafaka’ya bağışlanacak.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Mayıs 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 29,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 340
Barkod : 9786052831755

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Rayfe Kenbağ Ergül

Katkıda Bulunan (İçerik)
Zeynep Ergün

Babil.com