ÜYE OL        GİRİŞ   
Ateizmus - 1 % 30indirim

Ateizmus - 1

Ahmet Bayraktar

Post Yayın

20,37 TL 14,26 TL
Stoktan Teslim

Ateizm, Tanrısızlık, inanmayı reddetmekle başladı ve bugün “dine karşı” bütün iddiaları değerlendirmeden doğrulayan bir inanca dönüştü. İNANMAK artık ateizmi tanımlayan bir kelime. Bir ateist ne derse doğrudur, teist ne derse yanlıştır tavrı bu durumu ispatlamakta. Yakın zamana dek, hurafelerden bıkanların başı çektiği bu akım, artık içinde inanç unsurlarını barındırmakta ve tıpkı diğer dinler gibi müntesiplerine kurtuluş vaat etmekte.

Bu kitap, sosyal medya ile birlikte kendilerine daha fazla ifade ve tebliğ alanı bulan bu yeni dinin mensuplarına, inandıkları dinin çelişkilerini göstermeyi kendine görev edinmekte. Neden inanmıyoruz diyerek sıraladıkları yüz küsur itirazın hepsine mümkün olduğunca itiraz üretmekte. Bazı itirazların akıl-mantık zemininde ifadesi mümkün olmadığından onlara da gülüp geçmeyi kafi görmekte.

Ateistler en az diğer dinler kadar saygıyı ve en az kendilerinin diğer dinlere gösterdiği kadar tahammülsüzlük ve saygısızlığı hak ediyor. Bu çabayı kitaplaştıran Post Yayın’a, kitabı madden-manen destekleyecek dostlarımıza ve hasetlenecek, kinlenecek muhtemel düşmanlarımıza binler teşekkür. Ateizmus 1’in 2’si, Deizmus’u da sırada. Marifet iltifata tabi, müşterisiz meta zayi, malum.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2019
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 200
Barkod : 9786059444811
Hakkını veren kitap

Yorumun başlığını hakkını veren kitap yazdım çünkü gerçekten her satırı okurun harcadığı zamanın ve de paranın hakkını veriyor. Gelelim kitabın içeriğine: Yazar, İslami çevrede çokça tartışılan, ateistlerin İslam karşıtı argümanlarına hem cevap veriyor hem de hak ettikleri üslubu esirgemiyor. Kısacası bu kitap gençlere bilgi ve keyifli dakikalar sunuyor. İyi okumalar gençler ve kendini genç hissedenler....

M
Muhammet   -   12.02.2019
Babil.com