ÜYE OL        GİRİŞ   

Atlantis Vebası - Kökenin Gizemi 2 % 35indirim

Atlantis Vebası - Kökenin Gizemi 2

The Atlantis Plague

A. G. Riddle

Pegasus Yayınları

55,46 TL 36,05 TL
3 adet stoklarımızda

70.000 Yıl önce yaratılan bir salgın hastalık insanlığı kökünden değiştirecek… 

Dr. Kate Warner, İspanya’da korkunç bir gerçekliğin farkına varır. Daha önce görülmemiş boyutta bir salgınla insanların soyu tükenmek üzeredir. Atlantis Vebası’nda neredeyse bir milyar insan ölmüştür ve ölmeyenlerse genetik değişime uğramaktadır. Bir kısmı hızla evrim geçirirken geri kalanlar giderek kötüleşmektedir. 

Dünya kaosa teslim olurken, sanayileşmiş ülkeler mucizevi ilaç Orkide’yi topluca üretip tüm dünyadaki mülteci kamplarına dağıtırlar. Ancak Orkide vebanın semptomlarını geçirse de hastalığı tedavi etmez. 

Immari ise hayatta kalan ve genetik açıdan üstün insanlardan oluşan yeni bir türün dünyaya hâkim olduğu bir düzen hayal etmektedir. 

Tüm dünya nüfusu tehlikedeyken Orkide İttifakı ve Immari savaşa tutuşur. Artık insanlığın son umudu bir tedavi bulmaktır ve Atlantis Vebası’nın arkasındaki sırları çözebilecek tek kişi Kate’tir. Cevap, insanlık tarihindeki önemli olayları, insan genomunun gizemli bir şekilde değiştiği hadiseleri anlamakta yatmaktadır. 

Kate’in yolculuğu onu Avrupa’nın boş arazilerinden Kuzey Afrika’ya kadar götürür fakat kısa süre içinde insan evriminin göründüğü gibi olmadığını keşfeder ve salgına çare bulabilmek için aklına asla gelmeyecek bir fedakârlıkta bulunması gerekecektir. 

Yok oluş kapıda.

 “Öykü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Son sayfasına kadar elinizden bırakamayacaksınız.” 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2018
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 456
Barkod : 9786052995846

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Sefa Emre İlikli

Editör
Çiçek Eriş

Katkıda Bulunan (İçerik)
Pınar Yıldız
Ezgi Gültekin

Babil.com  
ANDUIN