ÜYE OL        GİRİŞ   
Ayça'nın Kayıp Mührü % 35indirim

Ayça'nın Kayıp Mührü

Banu Kopuz Algül

Akıllı Zebra

20,00 TL 13,00 TL
Stoktan Teslim

Ayça, Isparta’nın mis kokulu gül bahçelerinden birinde, dedesinin dedesinden kalma üç yüz yıllık tarihî bir konakta, anne babasıyla yaşayan bir kızdır. O gün on beş yaşına gireceği için çok heyecanlıdır. Çünkü Ahmet dedesi, ona çok değerli bir hediye verecektir. Hediyenin çok değerli olmasının nedeni, onun nesilden nesile aktarılarak ve korunarak bugünlere getirilmesidir.

Ayça, bu hediyeyi bütün aile ve akrabalar bir aradayken, ailenin en büyüğü olan 95 yaşındaki Ahmet dedesinden alır. Kolyeli mührü koruma görevi artık Ayça’nındır. Ancak, gece vakti herkes uykudayken kolyeli mühür, meçhul bir kişi tarafından çalınır.

Bunun üzerine Ahmet Dede, Ayça ile diğer kuzenleri olan Esra ve Sarp’ı İstanbul’a gönderir. Kalacakları oteli de ayarlamıştır.

Ayça, Esra ve Sarp’ı, oteldeki Zehra Hanım karşılar. Ve hep birlikte kayıp mührün peşine düşerler. Macera başlamıştır artık. İstanbul, İspanya, Paris, İtalya, İzmir ve Pamukkale derken, siz de bu heyecan ve macera dolu seyahate katılmak istiyorsanız, işte bu kitap tam da sizin için…

Haydi, şimdi hep birlikte kayıp mührün peşine düşelim…

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 120
Barkod : 9786054813261

Katkıda Bulunanlar

Genel Yayın Yönetmeni
M. Endülüs Özbay

Katkıda Bulunan (İçerik)
Fatih Alemdar

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
E. Özlem Balcı

Babil.com  
TOPRAK