Babil.com
Bana Fark Etmez (Rusça) % 40indirim

Bana Fark Etmez (Rusça)

Zincirleri Kıran Hayat Felsefesi

Turhan Güldaş

Macaron Yayınları

35,00 TL 21,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
1 adet stoklarımızda

Hayatın zorluklarına karşı her şartta “Benim için hiç dert değil” diyebilmek ister miydiniz? Hele ki “Bana fark etmez” diyerek bir hayat felsefesi yaratabilmeyi kim istemez ki…
Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş yeni kitabında; kendinden emin, rahat ve bildiğinin farkında olan gelişmiş kişilik yapısının ruh halinden bahsediyor. Bu sayede aşılabilecek engelleri, kırılacak zincirleri, değişecek yanlış davranışları ve bireylerin yakalayabileceği mutluluk seviyesini gösteriyor.
“Bana Fark Etmez” diyebilen davranış kalıpları sayesinde yeni bir güçle tanışmaya hazır mısınız! Tahmin edemeyeceğiniz, başkalarının mucize diye nitelendireceği sonuçlar sizi bekliyor. Rahat bir yaşam tarzı, stressiz ve sakin bir psikoloji, güçlü bir kişilik yapısı… Yüz ifadeniz, bakışlarınız ve hatta beden diliniz hepsi değişecek.
‘Bana Fark Etmez’ derken zihninizdeki ve çevrenizdeki genişlemeyi hissedeceğiniz bu kitap, okuyanların kişisel gelişimine ve ideal hayat tarzına ulaşmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kişisel gelişim için ışık olacak bir kaynak niteliğindedir.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Nisan 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Rusça
Orijinal Dil : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 184
Barkod : 9786057012869

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Sunay Cingil

Editör
Yulia Saglik

Katkıda Bulunan (İçerik)
Galina Khizniak

Babil.com  
SU