ÜYE OL        GİRİŞ   
Batman - Ninja Kaplumbağalar % 30indirim

Batman - Ninja Kaplumbağalar

Teenage Mutant Ninja Turtles 1

James Tynion İv

JBC Yayıncılık

45,00 TL 31,50 TL
Stoktan Teslim

Yılın En Büyük Ortak Çizgi Roman Olayı!

New York. Ninja Kaplumbağalar hem korkunç Foot Clan ve liderleri Shredder’la hem de General Krang’in uzaylı güçleriyle Savaşırken hayatlarının mücadelesini veriyor... ve bu da tam olarak Krang’ın planladığı şey. Artık tek bir boyutsal sapma onu aynı anda en büyük rakiplerinin tamamından kurtarabilir.

Gotham. Penguin, Killer Croc, Ra’s al Ghul ve niceleri yüzünden Batman adındaki pelerinli kahraman şehri korumakla fazlasıyla meşgul. Aniden karşısına yeni bir düşman çıkıyor. Gotham’a gönderilen ve olaylardan bihaber olan bir dünyaya salıverilen Shredder ve ninja takipçileri. Şimdi evlerine geri dönmelerini… ve bu sırada Batman’in en ölümcül düşmanlarının da yardımıyla Gotham’ı fethetmelerini sağlayacak teknolojinin peşindeler.

Fakat kahramanlar sayısız şekle bürünebilir ve Kara Şövalye yalnız savaşmıyor. Pelerinli Süvari, Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael ve Splinter Usta ile güçlerini birleştirdiğinde Yarasa, Sıçan ve Kaplumbağalar iki boyutun en vahşi kötülerini alt edebilecek mi?

DC Comics ve IDW Publishing, James Tynion IV (Detective Comics) tarafından yazılan, Freddie Williams II (Robin) tarafından çizilen Batman / Ninja Kaplumbağaları’ı gururla sunar. Batman / Ninja Kaplumbağalar 1 - 6 arası sayılar bu ciltte toplamıştır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2019
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 176
Barkod : 9786059155489

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Hasan Süpürgeci

Editör
Aslı Dağlı
Bengü Ergil

Düzelti - Redaksiyon
Şeref Atak

Genel Yayın Yönetmeni
Ertan Ergil

Grafik Uygulama
Veli Okulan

Katkıda Bulunan (İçerik)
Yiğit Sakmar

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Freddie E. Williams

Babil.com