Babil.com
Bebebiyat - 80 Günde Devri Alem % 35indirim

Bebebiyat - 80 Günde Devri Alem Ciltli

Küçük Bey Verne - İlk Seyehat Kitabım

Jennifer Adams

Taze Kitap

42,00 TL 27,30 TL
 
0/5 (0 kişi)
92 adet stoklarımızda

Bebeklerin edebiyattan lezzet almak için “küçük” olduğunu kim söylemiş? Öyle sananlar, dünya edebiyatının kült eserlerini bebeklerle buluşturan Bebebiyat serisiyle tanışmamışlar demek ki…

Bebebiyat’ın her kitabı ilhamını çocuk ve yetişkin edebiyatının klasik eserlerinden alıyor. Bebebiyat serisi sadece ilham aldığı edebiyat eserlerinin öykülerini basit yönergelerle aktarmakla kalmıyor; bebeklerin zihinsel gelişimine de katkı sağlıyor. “İlk renk kitabım”, “İlk anatomi kitabım”, “İlk macera kitabım’’, “İlk duygu kitabım”, “ilk seyahat kitabım” gibi alt konu başlıklarıyla Bebebiyat kitapları, eğlendirici ve eğitici olmanın ötesinde, geleceğin edebiyatseverlerinin edebiyat lezzetini tattıkları başlangıç noktası olacak.

Bebebiyat serisinin “İlk seyahat kitabı” 80 Günde Devri Âlem, dünya edebiyatının kült eserlerinden birini daha bebeklerin de “okuyabileceği” hale getirdi. 150 yıldır dünyanın her yerinden insana seyahat aşkını aşılayan Jules Verne’in ölümsüz eseri 80 Günde Devri Âlem’in 0-2 yaş uyarlaması, rengarenk çizimleri ve ebeveynlerin bebeklerine rahatlıkla aktarabileceği kısa metinleriyle edebiyatı bebeklerin minik avuçlarına sığdırıyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 16,00 x 16,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : Karton
Sayfa Sayısı : 22
Barkod : 9786050692389

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Kerimcan Akduman

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Alison Oliver

Babil.com  
EDORAS