Babil.com
Benim Diğer Yarım % 35indirim

Benim Diğer Yarım

Meral Ekinci

Tunç Yayıncılık

26,00 TL 16,90 TL
 
5/5 (1 kişi)
Stokla sınırlı: 1 adet

Okuyacağınız kitapta omurilik felci hastası olan eşiyle birlikte yaşamın tüm zorluklarına karşı direnen, mücadele eden bir kadının hikâyesi var. Bu kitabın sadece omurilik felcini anlattığını düşünmek için acele etmeyin. Bu kitabın sayfalarının acıklı olaylarla dolu olduğunu düşünürseniz de fena halde yanılmış olursunuz.

'Peki, kitap neyi anlatıyor?' derseniz bu sorunun cevabını kitabı okuduğunuzda çok iyi anlayacaksınız.

Yine de kitapta neyin anlatıldığını merak edenlere birkaç cümleyle ipucu verelim. Bu kitap aşkı anlatıyor. Bu kitap sevgiyi, bağlılığı, her şart ve koşulda el ele olabilmeyi anlatıyor.
Acıyı değil yaşama sevincini, çaresizliği değil çareyi, isyanı değil şükürü anlatıyor. Bu kitap hayatın en karanlık yerinde gözlere dolan ışığı anlatıyor.

Yazar, kitabı yazma amacını şu sözlerle anlatıyor. 'Ben omurilik felci konusunda hiç bilgi sahibi değildim. Her şeyi yaşayarak öğrendim. Şimdi bildiklerimi omurilik felci hastası yakınlarıyla paylaşmak istiyorum. Benim yaşadığım sıkıntıları yaşamasınlar istiyorum'

Meral Ekinci eşiyle yaşadığı zorlu hayat mücadelesi içinde imkânsızlıkların içinde mutluluğu, sevinci yeniden keşfediyor. 'Allah şahidimdir' dediği yaşadıklarını şimdi sizinle paylaşıyor.
Sadece bir kitap değil gerçek anlamda hayatı da okuduğunuzu hissedeceksiniz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 224
Barkod : 9786057011749
Gerçek bir fedakârlık hikâyesi.

Gerçek hayattan, gerçek olduğuna inanması zor bir fedakârlık hikâyesi. Meral Hanım'ın her zorluğa sabırla göğüs germesi, her anında şükür edebilecek bir sebep bulabilmesi, şimdilerdeki plastik aşk ve fedakârlık hikâyeleriyle karşılaştırıldığında oldukça düşündürücü.

S
Serhat Karaca  -   15.01.2021
Babil.com  
ISEN