ÜYE OL        GİRİŞ   
Beyaz Atlara Binen Gençler Cilt 2 % 40indirim

Beyaz Atlara Binen Gençler Cilt 2

Askeri Taş

Pierakitap

15,00 TL 9,00 TL
Stoktan Teslim

"Duru ve naif bir dille, yoğun ve samimi duygularla yazmış olduğun, çoğunluğu sosyal içerikli şiirlerini zevkle okuyorum."

- Prof.Dr.Mehmet Ali Taş

"Bu şiirlei okurken aklıma, St John Pers 'şiir insanın görünmez yüzüdür' sözü aklıma geldi. Askeri Taş ve onun görünmeyen yüzünün ne kadar farklı, manalı ve güzel olduğunu; aşk, sevgi, çevre ve insan üzerine yazdığı şiirleri, tekra tekrar okuyunca anladım."

- Doç.Dr.Hülya Taş Korkmaz

"Acının dem vurduğu bir coğrafyadan, duygularınızı kaleme alıp şiirleşmesi her şairin başarabileceği bir harç değildir.Askeri Taş beyin kelimelerindeki ahenk "Haşlamadan Taşlamaya- Beyaz Atlara Binen Gençler" günümüz realitesine uygun olarak yazılmıştır. Şiirlerini okunurken, düşünülmesi, düşünürken muhakeme yeteneğimizi geliştirmeye yönelik evrensel yazılardır."

- Yazar-Şair Nesrin Erdoğmuş

"Askeir Taş beyin şiirlerini okurken, sade, samimi üslupla iç dünyanın dışa yansımalarına tanıklık edecek. Şiirin şairine göre orijinal yönlerini göreceksiniz. Bu şiirler tekrar tekrar okunup, üzerinde düşünülerek durulmalı."

- Araştırmacı Yazar Mehmet Ali Abakay

"Kitaptaki bazı şiirleri okurken kendinizi keçi burcunda hissedecek, Hevsel'in yeşilini kıskandırırcasına, nazlı nazlı akan Dicle'ye dalıp gidecek, yönünüzü Kırklardağı'na dönüp o hazin hikayeyi hatırlayıp o güzelim gizemli türküyü mırıldanacaksınız."

- Edeibyat Öğretmeni Servet Günay

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2016
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 96
Barkod : 9786054734573

Kategoriler

Babil.com