ÜYE OL        GİRİŞ   
Bir Dilekle Başladı Her Şey % 30indirim

Bir Dilekle Başladı Her Şey

Küçük Mucizeler Dükkanı 5

Twenty Wishes

Debbie Macomber

Epsilon Yayınları

35,00 TL 24,50 TL
Stoktan Teslim

Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon’da...

Dünyada en çok istediğimiz şey nedir?

Anne Marie Roche’unki, mutluluğu tekrar yakalamaktır. Anne Marie artık evli değildir, çocuğu da yoktur ve yapayalnızdır. Başarılı bir kitapçı dükkânının sahibidir ancak tüm başarılarına rağmen içinde bir boşluk duygusu hüküm sürmektedir.

Sevgililer Günü’nde Anne Marie ve kendisi gibi dul arkadaşları, içlerinde umut kıvılcımları uyandırmak için bir araya gelirler ve her biri yirmi dilekten oluşan birer liste hazırlamaya başlar. Bu listelerde, her zaman yapmak isteyip de bir türlü yapamadıkları şeyler olacaktır.

Anne Marie’nin listesinde neler mi vardır? Örgü örmeyi öğrenmek, tekrar âşık olmak ve birine bir iyilik yapmak… Böylece Anne yerel bir okulda gönüllü olarak çalışırken, hayatına Ellen adında sekiz yaşında bir kız çocuğu girer ve aralarında Anne Marie’nin hayal edebileceğinden çok daha yoğun –ve çok daha önemli– bir ilişki başlar.

Ellen, Anne Marie’ye listesini tamamlamasında yardımcı olurken, ikisi de dileklerin gerçeğe dönüşebileceğini öğrenirler… üstelik de hiç beklenmedik biçimlerde!

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 399
Barkod : 9786051734705

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Ozan Aydın

Düzelti - Redaksiyon
İrem Gerkuş

Genel Yayın Yönetmeni
Enis Köksaldı

Grafik Uygulama
Berna Özbek Keleş

Babil.com