Babil.com
Bir Gün Tek Başına % 35indirim

Bir Gün Tek Başına

Vedat Türkali

Ayrıntı Yayınları

70,00 TL 45,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
42 adet stoklarımızda

Vedat Türkali’nin edebiyatımızda klasikleşen eseri Bir Gün Tek Başına, toplumun kargaşasında birbirlerine tutunan insanların dramını ve umudunu anlatıyor:

“Ağır ağır çıktı odadan, banyoya girdi, şofbeni yaktı, suyu açtı. Büyük bir gürültüyle akan suya baktı, elini tuttu, ılıktı tam istediği gibi. Fakat yine de bir türlü giremiyordu suyun altına. Değişmek istemiyorum da ondan. Bu suyla birlikte içindeki her şey akıp gidecek. Sonra yavaşça girdi. Hiçbir şeyin akıp gideceği yok. Ne kolay öyle! Korkaksın da ondan. Her şey hemen değişiversin istiyorsun. Sanki daha mı iyi olurdu?”

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 752
Barkod : 9786053140177

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Katkıda Bulunan (İçerik)
A. Batmaz
Z. Gençosmanoğlu

efsane bir eser

Bu kitabın yeri bende çok ayrıdır. 1974'de yazılan ve 1976 da Orhan Kemal Roman Ödülü'nü kazanan bu eser bana kitap okumayı sevdirmiştir. Hacimli olduğuna bakmayın su gibi akıyor kitap. Oğlu Barış Pirhasan'ın sinemaya uyarlama durumu da vardı ama şu an ne durumda bir bilgim yok. İstanbul Üniversitesi'nde okuyan Günsel ile Beyazıt'ta sahaf olan Kenan'ın hikayesini unutmam mümkün değil asla. Kitaplıklarda mutlaka bulunması gereken bir eser. Şiddetle tavsiye ederim.

S
Selçuk Çelebi  -   05.06.2017
Babil.com  
ATES