ÜYE OL        GİRİŞ   
Boyama Kitabı % 35indirim

Boyama Kitabı

Görgü Kuralları

Kolektif

Tire Kitap

7,00 TL 4,55 TL
Stoktan Teslim

Evde Karakter Eğitimi, ilköğretim ve anaokulu yaş dönemi çocuklarını kapsayan, genellikle evlerde, okullarda, camilerde; çocukların eğitimine uygun her mekanda yürütülen aşamalı bir din ve ahlak (değerler) eğitimi çalışmasıdır. Hazırlamış olduğumuz kitaplar, çalışmalarda yer alacak çocukların yaş düzeylerine uygun bir ahlak ve karakter eğitimini hedeflemiştir.

Okul öncesi eğitimde, çocuğun hızlı gelişimi ve ilgilerinin değişmesinden dolayı öğrenmenin kalıcı bir şekilde sağlanması amacıyla görsel eğitim çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu eğitimin gerçekleştirilmesinde yaparak-yaşayarak öğrenme teknik ve metodlarına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Eğitimin kalıcılığı ve devamlılığı da buna bağlıdır. Bu doğrultuda onları yönlendirmek, teşvik etmek, destek vermek ailelerin ve eğitimcilerin başlıca görevi olmalıdır.

Anaokulu (5-7 yaş) dönemindeki çocuklar için hazırladığımız bu kitapta çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmeleri de hedeflenmiştir. Evde Karakter Eğitimi, çocuk merkezli ve aile odaklı bir ruha sahiptir.

Hazırladığımız eserlerin bu amaca katkı yapacağına inanıyoruz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2016
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 19,00 x 27,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 32
Barkod : 9786058499089

Katkıda Bulunanlar

Editör
Mehmet Alpcan

Kapak Tasarım
Necip Taha Kıdeyş

Düzelti - Redaksiyon
Menşure Özhazar

Genel Yayın Yönetmeni
Hüseyin Özhazar

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Neslihan Karaduman

Babil.com