ÜYE OL        GİRİŞ   
Bukre % 30indirim

Bukre

Bazı Aşklar Aşka İhanettir

Kahraman Tazeoğlu

Destek Yayınları

25,00 TL 17,50 TL
Stoktan Teslim

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne  bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile.

Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum.. Ama alışacaksın biliyorum.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mayıs 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 304
Barkod : 9786054771738

Katkıda Bulunanlar

Editör
Devrim Yalkut

Kapak Tasarım
İlknur Muşçu

Genel Yayın Yönetmeni
Ertürk Akşun

Bukre

Bazen kendine bağlayan bazense o bağı sıkı tutamayan bir kitap. Tam bir Kahraman Tazeoğlu görememiştim okurken.

K
Kübra Masraf  -   16.03.2016
Begenmedim

Edebiyatla bir ilgisi olmayan gayet sıradan bir konuyu basit bir üslupla dile getirilmiş bir kitap .

F
Fatma Çarkanat  -   03.03.2016
aşktan umudunuzu kestirmeyecek bir eser

ahh bukre ahh. bütün kalp kırıklıklarından sonra hakettiği aşkı bulan bukre. kitabın sonundaki isim hamlesi çok güzel ve zekiceydi. Kahraman TAZEOĞLU'nu bu yüzden tebrik ediyorum.

F
Fatma Yıldırım  -   22.02.2016
Eksik kalmış

Kitabın yarısında hikaye bitiyor, birden ne olduğunu anlayamıyorsunuz.. Orda kitap bitmeliydi bence.Pek gerekli bulmadım kitabı. Zaman kaybı

Z
Zeynep Eriman  -   21.02.2016
Kesinlikle okuyun

Bu kitabın varlığından haberim yoktu ancak arkadaşım Kahraman Tazeoğlu'na hayranlığımı bildiği için okumam için vermişti.Çok güzel bir kitap ve hikaye.Okuyun derin.

F
Fatih Sarıkaya  -   17.02.2016
imrendim

Aslında kitabı okumadım ama Yusuf Torun adlı arkadaşımız öyle güzel yorum yapmış ki kitabı listeme eklemeden edemedim :)

Y
Yusuf Korkmaz  -   13.02.2016
Babil.com