Babil.com
Butik Oteller Kitabı 2008 % 35indirim

Butik Oteller Kitabı 2008

Kolektif

Grup Yayıncılık

18,43 TL 11,98 TL
 
0/5 (0 kişi)
Tükendi

Kitapta ailesiyle, arkadaşlarıyla, sevdiği insanla veya tek başına özgürce tatil yapmak isteyen ve kendini evindeymiş gibi hissetmekten hoşlananlar için 5-30 odalı, toplam 189 işletme ve gezginlere çevreyi tanıtmayı amaçlayan bölge tanıtımları bulunuyor. Kitapta yer alan otellerin hepsinin kendine has bir tarzı var.

Bazıları farklı dekorasyonu, bazıları tarihi ve doğal kimliği, bazıları taptaze, organik yemekleri, bazıları enfes manzarası ve konumu, kedileri, köpekleri, ördekleri, atları veya samimi personeliyle öne çıkıyor. Türkiye'de, hatta Kıbrıs'ta, gizli kalmış köşeler dahil, gidip görmedik yer bırakmayan, fotoğrafları, resimleri, yazıları ve çevirileriyle kitaba katkıda bulunan deneyimli yayın ekibi, Mustafa Doruk, İlknur Akgül Ardıç, Bedia Ceylan Güzelce, Ersoy Soydan, Victoria Dedeoğlu, Serdar Hasgier, Erin Dertner, Tuncay Yılmaz ve Tayfun Talipoğlu'ndan oluşuyor. Bu ekip tüm otelleri tek tek gezip değerlendirdi.

Yeni kitaptaki en önemli yeniliklerden biri de gittiğiniz bölgede ve otellerde işinizi kolaylaştıracak küçük ipuçlarının yer aldığı yazılara yer verilmesi.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : İngilizce
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 427
Barkod : 9789750178016
Babil.com  
ATES