ÜYE OL        GİRİŞ   
Büyükelçinin Kızı % 22indirim

Büyükelçinin Kızı

The Ambassador's Daughter

Pam Jenoff

Pegasus Yayınları

36,94 TL 28,81 TL
Stoktan Teslim

Aşk, Savaşa Bile Diz Çöktürecek Kudrettedir.

Paris, 1919. 

Birinci Dünya Savaşı’nın daha yeni bittiği günlerde Margot Rosenthal, barış konferansına katılmak için çağrılan babasıyla birlikte Paris’e gelir. Bu dönemde bir Alman olarak herkesin kendisine düşman gözüyle baktığı Paris’te olmak kolay değildir ama Berlin’de savaştan sakat dönen nişanlısı Stefan’la kurması beklenen gelecek ona artık hiç de çekici gelmemektedir. Neyse ki Paris askerler ve diplomatlardan ibaret değildir ve Montparnasse barlarının özgürlüğünde, mumların titrek ışığında kahkahaların siyasi tartışmalara karıştığı, aşk, tutku ve neşe dolu bir hayat vardır. Margot çok geçmeden içindeki özgürlük arzusunun dürtüsüyle yeni dostluklar kurar ama tanıştığı bu renkli insanlardan bazıları onun için son derece tehlikeli olacaktır. Hele ki yakışıklı yüzbaşı Georg Richwalder ile kurduğu dostluk.

Georg’un yanında çevirmen olarak çalışmaya başlayan Margot’un bu askere hissettikleri güçlendikçe, genç kadın hayata dair edindiği güvenceleri bir bir kaybedecektir. Hissettiği bu güçlü tutkular onu bir başkasına verdiği sözlerden alıkoyacak kadar şiddetlendiğinde Margot’un geleceği de ülkesinin geleceği gibi rüzgârda savrulan bir yaprağa dönecektir. 
Savaş ve aşk yaraları ile yalanlardan örülü bu dünyada en büyük lüks bir başkasına güvenmektir. 

“Ustaca yazılmış, insanı kendine çeken bir aşk öyküsü. Mutlaka okumalısınız.”

The Sun 

“Genç bir kadının bilinmezliklerle dolu bir dünyada kendi hayatının kontrolünü eline almasını anlatan sürükleyici bir hikâye.”

 Cornflowers Books Blog 

“Bu roman kalbinizin en derinine dokunacak.” 

Company Magazine 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2018
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 344
Barkod : 9786052993873

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Babil.com