Picture of Cadılar Bayramı Ağacı

Cadılar Bayramı Ağacı

22,12 TL Bu alışverişten kazancınız: 5,88 TL
Tükendi

Ürün Hakkında

Özel günler için yazılmış, hem çocukların hem de yetişkinlerin okuyabileceği bazı benzersiz öyküler vardır; Charles Dickens’ın Bir Noel Şarkısı örneğin. Ya da Ray Bradbury’nin ürkütücü romanı Cadılar Bayramı Ağacı.


 


Sekiz erkek çocuğu Cadılar Bayramı gecesinde kasabanın kıyısındaki perili evde toplanmışlardı. Ancak arkadaşları Balbağı beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolduğunda onu bulmak zorunda olduklarını biliyorlardı. Onlara yardım edebilecek tek kişi ise uzun boylu ve gizemli biri adamdı. İşte bu adamın anlatacağı geçmişe dair hikâyelerle çocuklar, uzak diyarlardaki sonbahar manzaralarında esen siyah rüzgâra binip yılın bu karanlık döneminde başka yerlerde bu bayramın nasıl kutlandığına şahit olacaklardı.


 


Sonbahar Ülkesi ve Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana gibi korku edebiyatı başyapıtlarının yazarı Ray Bradbury’den Cadılar Bayramı ve tarihi üzerine yazılmış tüyler ürperten bir klasik.


 


“Cadılar Bayramı’nın ne olduğunu öğrenmek ya da tekinsiz bir maceranın parçası olmak istiyorsanız bu gizemli yolculuğa çıkın. Zira Ray Bradbury’den daha iyi bir rehber bulmazsınız.” –Boston Globe


 


“Bradbury’yi okuyana kadar, bir kitabın size böyle şeyler hissettirebileceğini bilmiyordum.”


 


-Joe Hill-


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 


 


 

Devamını oku

Ürün Özellikleri

  • Cilt durumu
    Ciltsiz
  • Kağıt cinsi adı
    2. Hamur
  • Barkod
    9786053757269
Babil.com
Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç