Babil.com
Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında % 30indirim

Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında

Rysa Walker

Hep Kitap

28,00 TL 19,60 TL
 
0/5 (0 kişi)
Stokla sınırlı: 1 adet

Işık saçan madalyonlar, tarihte geri giderek yapılan değişiklikler,dünyayı yok etmeye hazırlanan tarikatlar, çıkılması gereken za-man yolculukları... hep kitap olağanüstü bir diziyi okurlarıyla bu-luşturmaya hazırlanıyor: “Chronos Dosyaları!” Rysa Walker’ınyazdığı dizinin ikinci kitabı ise Zamanın Kıyısında!

Kate dünyanın yarısını yok etmeyi planlayan büyükbabası Saul veadamlarını durdurmak için tarihte geri gidip onlardan önce ma-dalyonların hepsini toplamak zorunda. Bir yanlış yaparsa bir sü-rü insanın ölümüne yol açacak. Belki de kendi varlığı yeryüzündensilinecek.

Onunla bu yolculuğa çıkabilen tek insan Kiernan, çünkü madal-yonu kullanabilen tek Chronos üyesi o. Üstelik yakışıklı mı ya-kışıklı ve Kate’e her şeyden çok değer veriyor. Ya Trey ne olacak?Kate’in önceki zaman kaymasından sonra tekrar kazanmaya ça-lıştığı sevgilisi... Milyonlarca insanın hayatını kurtarmaya çalı-şırken Kate kendi yolunu da belirleyebilecek mi? BüyükbabasıSaul’ün yaptıkları kafasını karıştırırken iyi ve kötü arasında ayrımyapabilecek mi? Geçmişte tanık olduğu kötülükleri silmesi yasak,yoksa kendi zaman çizelgesinde hiç istemediği değişiklikler olur.

Peki tarihe müdahale etmeden gelecek değiştirilebilir mi? Kim bilir...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2017
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 432
Barkod : 9786051921471

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Merve Doğruer

Babil.com  
ANDUIN