ÜYE OL        GİRİŞ   
Çin Mucizesi % 45indirim

Çin Mucizesi

T. Colin Campbell

Martı Yayınları

17,59 TL 9,67 TL
Tükendi

Beslenme konusunda şu ana kadar yapılmış en kapsamlı araştırma… Bu kitap hayatınızı kurtarabilir Kanser, Kalp hastalıkları, diyabet ve obeziteye karşı kendinizi koruyabilmenin en etkili yöntemi: Çin Mucizesi...

Ne açıdan bakarsak bakalım, dünyadaki insanların sağlığı gün geçtikçe kötüleşiyor ve bireyler olarak sağlık gelirlerimiz de bu durumla doğru orantılı olarak artıyor. Artık nüfusun büyük bir çoğunluğu obez ve milyonlarcası da diyabet hastalığına yakalanmış durumda veya bugün, otuz yıl önce kalp hastalığına yakalanma oranımızdan çok daha fazla. 1970’ler ortasında kansere karşı açılan savaş büyük bir hüsranla sonuçlanmaktan öteye gidemedi ve söz konusu insanlar-yani rahatsızlığı olan insanlar-haftanın belirli günleri ya da tüm günleri reçeteli ilaçlar kullanmak zorunda. Bunlara ek olarak dörtte üçümüz yüksek kolesterol sahibiyiz.

Daha da kötü noktalardan bahsetmek gerekirse, gelecek nesilleri yani çocuklarımızı ufacık yaşta hastalıklarla karşı karşıya bırakmak durumda kalıyoruz. Artık çocuklarımızın çoğu obez veya obez olma yolunda ya da daha önce çocukların nadiren yakalandığı diyabet, artık onların da korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Hemde çok daha sinsice. Ve çocuklarımız da düzenli ilaçlar kullanmak zorunda kalıyor.

Yukarıda anlattıklarımız üç ana başlıkta birleşiyor: Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.

 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 596
Barkod : 9786054335268
Babil.com  
ISEN