ÜYE OL        GİRİŞ   
Çocuklar ve Gençler için Yıldıztozu Şarkıları % 30indirim

Çocuklar ve Gençler için Yıldıztozu Şarkıları Ciltli

Piyano Eşlikli

Cem İdiz

Pan Yayıncılık

75,00 TL 52,50 TL
Stoktan Teslim

Memleketimizde çocuk şarkıları alanı ne yazık ki ihmale uğramış bir alandır. Oysa ki ülke insanının aydınlanmasında şarkılar çok değerlidir, hele ki çocuk şarkıları… Bunlar her kapıyı rahatlıkla açarlar. Birbirinden güzel şarkıları ile tanıdığımız Cem İdiz’in, bu alanda yepyeni şarkılarını görmek heyecan vericidir. Her birinin çok değerli olduğunu düşündüğüm bu şarkılar, dilerim ki ülkemizin dört bir yanına ulaşır ve çocuklarımızı zenginleştirir. Şarkıların sadece söz ve notaları ile değil, güzel yorumlanmış kayıtları ile yer alacak olması bu yayını daha da kıymetli kılmaktadır. Yolun açık olsun Çocuklar ve Gençler için Yıldıztozu Şarkıları…

- Turgay Erdener

Sevgili Cem çok güzel şarkılar bestelemiş, dinledim ve çok beğendim. Herkesin dinlemesini isterim. Çocukların da severek dinleyeceğine inanıyorum.

- Muammer Sun

Müzisyen ve besteci Cem İdiz’in 14 bestesinin yer aldığı Yıldıztozu Şarkıları isimli kitabın ekindeki CD’de eserlerin hem yorumları, hem de piyano eşlikli  enstrümantal kayıtları bulunmakta, böylelikle eserleri yalnızca dinlemek isteyen için değil yorumlamak isteyen müzik eğitimcileri için de imkân yaratılmaktadır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Eylül 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 60
Barkod : 9786059646598

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Davut Yücel

Genel Yayın Yönetmeni
Işık Gençer

Grafik Uygulama
Şirin Doğan

Katkıda Bulunan (İçerik)
Cumhur Bakışkan
Melahat İrem Ayan
Elif idiz

Babil.com