ÜYE OL        GİRİŞ   
Dava % 35indirim

Dava

Der Prozeb

Franz Kafka

Mariana Yayınları

13,89 TL 9,03 TL
Stoktan Teslim

Bu arada genç kadın, bir yan sokağa sapmıştı ancak K onsuz da idare edebilirdi, bu yüzden iki adamın yolu göstermesine izin verdi.

Ay ışığında köprüden geçtiler, uyum içinde yürüyorlardı, iki adam, K'nın rahat hareket etmesine imkkı tanıyorlardı. K, raylara doğru döndüğünde adamlar da onunla birlikte döndüler. Su, ay ışığında parıldıyor ve titreşiyordu, küçük bir adacığın etrafında yaprak yığınları ve ağaç parçaları birikmişti. Hemen aşağıda yaz günleri K'nın esneme hareketleri yaparak rahatladığı çakıl patika yer alıyordu.

"Durmak istemiyordum." Dedi refakatçisine. K adamları yönlendirdiği için biraz utanıyordu. Adamlardan biri diğerine yanlış anlayarak durduğu için sitem etti sonra tekrar yürümeye başladı.

Bir tepeden yukarı çıkmaya başladılar etraflarında duran ve yürüyen polisler vardı kimileri yakındaydı bazıları uzakta. İçlerinden gür sakallı olan polis eli kılıcının kınında şüpheli gruba doğru yöneldi. Adamlar durdu, polis tam ağzını açıyordu ki K, tüm gücüyle adamları önüne çekti. polisin onları takip edip etmediğini görmek için dikkatlice etrafına baktı, köşeyi henüz yeni dönmüşlerdi. K, nefes darlığına rağmen koşmaya başlayınca adamlar da onunla koşmak zorunda kaldılar.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2016
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : Almanca
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 270
Barkod : 9786056677243

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Babil.com