DC İkonlar Serisi Kutulu Özel Set

1260,84 TL Bu alışverişten kazancınız: 335,16 TL
2 Günde Temin

Kitap Hakkında

Wonder Woman: Savaşgetiren Ölümsüzlerin Kızı

Prenses Diana, kendini efsanevi savaşçı kız kardeşlerine kanıtlamaya can atmaktadır. Bunu yapabilmek için eline nihayet fırsat geçtiğindeyse zafer kazanma şansını, ölümlü bir hayatı kurtarmak uğruna hiçe sayıp sürgüne gönderilme pahasına Amazon yasalarını çiğner. Diana kısa süre sonra kurtardığı kızın hiç de sıradan biri olmadığını ve onu kurtarmasının bütün dünyayı kıyamete sürükleyecek sonuçlar doğurabileceğini öğrenir.
 
Ölümün Kızı
 
Alia Keralis, aşırı korumacı ağabeyinden kaçabilmek için bir yarıyıl tatilini denizde geçirmek ister ama varlığının bile bir dünya savaşı başlatabileceğine inanan kişiler tarafından takip edildiğinin farkında değildir. Bindiği gemide bomba patladığında Alia, gizemli ve olağanüstü kuvvetli bir kız tarafından kurtarılır ve korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır: O bir Savaşgetiren’dir ve Truvalı Helen’in soyundan gelmektedir. Kaderinde kan ve ıstırap dolu bir çağ başlatmak vardır.
 
Birlikte
 
Yetenekleri sınanan Diana ve Alia, dünyalarını kurtarabilmek için bu savaşta omuz omuza vermek zorundadırlar. İki kız birlikte hem ölümlü hem de ölümsüz düşmanlardan oluşan ve amaçları Savaşgetiren’i yok etmek ya da ele geçirmek olan bir orduyla çarpışacaktır. 
 
“Savaşgetiren kesinlikle büyüleyici; her cümlesi duyularınızı, ‘İnanılmaz, bu YEPYENİ bir şey!’ hissiyle harekete geçiriyor.”
LIBBA BRAY, The New York Times çoksatan yazarı
 
 
Bir Amazon’un verdiği söz, hafife alınmaz. Diana derin bir nefes aldı. “Hayır, ölümlü sözü değil. Amazon yemini istiyorum.” Alia’nın gözleri kocaman açıldı. “Ne istiyorsun?”
 
“Amazonlar. Savaştan doğmuş, yalnız ve ancak kendi kendilerine hükmetmeleri için yaşama gönderilmiş kadınlar. Bu anlaşmayı onların sözleriyle yapacağız. Anlaştık mı?” Alia başıyla onayladı ve Diana yumruğunu kalbinin üzerine yerleştirdi. “Savaştaki kız kardeşim, ben senin kalkanın, senin kılıcınım. Nefes alıp verdiğim müddetçe düşmanların sığınak bulamayacaklar. Yaşadığım müddetçe, senin davan benim davamdır.”
 
Alia da elini kalbinin üzerine koyarak bu sözleri tekrarladı. Bu, Diana’nın daha önce hiç kimseyle paylaşmadığı, sonunda onu bir katile dönüştürebilecek bir sözdü.
 
İşte tam o anda, etraflarını saran hava adeta yırtılarak açıldı. Oldukça yüksek, kesik kesik bir gürültü Diana’nın kulaklarına doldu. Bu sesi tanıyordu, Kâhin’in sularında gördüğü görüntülerden hatırlamıştı. Silah sesi.
“Bardugo, güçlü kadın kahramanın simgesi haline gelmiş Wonder Woman’ın değerini hakkıyla veriyor.” 
Booklist
 
“Sinematik savaş sahneleri ve zamana karşı verilen savaş, heyecanı daima zirvede tutuyor ama bu kitabın parlamasını sağlayan şey, Diana ve Alia’nın birbirine verdiği destek.” 
Kirkus Reviews

Batman: Gecegezen
 
Batman Olmadan Önce, Bruce Wayne’di. En Büyük Düşmanı Olabilecek Kız İçin Tüm Kuralları Yıkmaya Hazır, Gözü Kara Bir Genç.
 
Gecegezenler Gotham Şehrinde Terör Estirmektedir.

Şehrin Elitleri Teker Teker Öldürülmekte, Yaşadıkları Malikânelerin Güvenlik Sistemleri Onlara Karşı Kullanılmaktadır. 
 
Listelerindeki Bir Sonraki İsim Bruce Wayne’dir.
On Sekiz Yaşına Basıp Ailesinin Servetini Almaya Hak Kazanan Bruce, Wayne Sanayi’nin Yanında, Hayallerini Süsleyen Tüm Teknolojik Aletlerin De Sahibi Olmuştur. Ancak Doğum Günü Partisinden Dönerken Arkham Tımarhanesi’nde Kamu Hizmeti Yapmakla Sonuçlanacak İçgüdüsel Bir Tercih Yapar. 
 
Madeleıne Wallace Zeki Bir Katil... Ve Bruce’un Tek Umududur.
Akıl Hastanesinde Tanıştığı Madeleine Wallace, Gecegezenlerle Bağlantısı Olan Zeki Bir Katildir Ve Sadece Bruce’la Konuşmaktadır. Bruce Kızın Gizemini Çözmeyi Kafasına Koyar Fakat Onu, Sırlarını Ortaya Dökmesi İçin Teşvik Mi Etmektedir Yoksa Madeleine’in Gotham’ı Dize Getirmesini Sağlayacak Bilgiler Mi Vermektedir? 

Catwoman: Ruhçalan

Selina Kyle Catwoman’dır.
Yarasa Yokken Meydan Kedi’ye Kalır.
Bakalım Bu Kedinin Gerçekte Kaç Canı Var.
Selına Kyle Bir Hırsız 
Selina Kyle, Gotham’ın Kenar Mahallelerinden Kaçtıktan İki Sene Sonra Gizemli Ve Varlıklı Holly Vanderhees Olarak Geri Döner. Çok Geçmeden Batman’in Önemli Bir Görev İçin Şehirden Ayrıldığını Ve Gotham’ın Savunmasız Olduğunu Öğrenir. 
 
Luke Fox İse Kahraman 
Luke Fox İse Batwing Olarak İnsanlara Yardım Edebileceğini Kanıtlamak İstemektedir. Poison Ivy Ve Harley Quinn’le İşbirliği Yapan Yeni Bir Hırsızın Peşine Düşer. Üçlü, Şehirde Karmaşa Yaratmaktadır. Catwoman İsimli Hırsız Zekidir Ve Batwing’in Sonunu Getirebilir. 
 
Gotham’da Kimse Göründüğü Gibi Değil 
Üçüncü Dc İkonlar Kitabında Selina Tehlikeli Bir Oyun Oynuyor, Beklenmedik Arkadaşlıklar Kuruyor, Geceleri Batwing’le, Gündüzleriyse Yakışıklı Komşusu Luke Fox’la Yakınlaşıyor. Fakat Geçmişinden Gelen Bir Tehdit Kuyruğunu Kapmak Üzereyken Kalbinden Geçen Planı Gerçekleştirebilecek Mi? 
 
Superman: Şafaksöktüren Şafak Sökerken, Yeni Bir Kahraman Doğar. 
Onun Güçleri Hayallerin De Ötesinde! 
Clark Kent Her Zaman Etrafındaki Herkesten Daha Hızlı, Daha Güçlü Ve Daha İyi Olmuştur. Ancak Annesi Ve Babası Ona Güçlerini Sergilememesini Öğütlemiştir. Clark Dikkatleri Üzerine Çekmenin Tehlikeli Olduğu Bilinciyle Yetiştirilmiştir. Ve Güçlerinin Zirvesine Henüz Erişmemiştir… 
 
Ancak Gücün Bir Bedeli Var. 
Clark Son Zamanlarda Üstün Yeteneklerini Saklamakta Zorlanmaktadır. Ağlayan Bir Kızın Sesini Takip Edince Clark, Gloria Alvarez’e Rastlar Ve Smallville’deki Karanlık Bir Sırrı Açığa Çıkardığında Bir Şeyler Saklayanın Sadece Kendisi Olmadığını Anlar. En İyi Dostu Lana Lang İle El Ele Verip Gerçeğin Peşine Düşmeye Kendisini Adar. Bu Ufak Kasabanın Altında Nasıl Bir Şeytanlık Yatmaktadır? Ayrıca Clark’ın, Geçmişini Öğrenmesi, Geleceğin Çelik Adam’ına Dönüşmesine Nasıl Etki Edecektir? 
 
Superman’in Dünya’yı Kurtarmadan Önce Smallvılle’i Kurtarması Gerekmektedir!

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kitap Özellikleri
 • Yayınlanma Tarihi
  11 / 2019
 • Yayınlanma Sayısı
 • Sayfa sayısı
  1464
 • Ağırlık
  1464
 • Boyutlar
  14 x 21
 • Cilt Tipi
  Ciltli
 • Kağıt Cinsi
  2. Hamur
 • Yayınlandığı Konum
  Türkiye
 • Cep Boy
  Hayır
 • Barkod
  9786052998106
   Babil.com
   Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç